BRANT SQUARE IP44 Zobacz większe

BRANT SQUARE IP44

Produkt dostępny

155,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP 44 IP
Wysokość (cm) 9,5 cm
Szerokość (cm) 9 cm
Głębokość 9 cm
Ilość źródła światła 1
Rodzaj gwintu GU10
Współpraca z LED Tak
Źródło światła w komplecie Nie
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Rodzaj lamp Natynkowe
Ruchome źródło światła Nie
Materiał Metal/Aluminium
Waga produktu brutto w kg 0,5
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesność, praktyczność i niezawodność to najważniejsze atrybuty jednej z bardziej lubianych przez naszych klientów lamp natynkowych - BRANT SQUARE IP44.

Lampa techniczna BRANT SQUARE IP44 to ciekawe rozwiązanie o wysokich parametrach wodoszczelności, co wyróżnia ją na tle innych opraw BRANT. Do rodziny tej zaliczają się lampy o zrożnicowanej wielkości, ilości źródeł światła oraz kształtach. Część klientów decyduje się na używanie ich pojedynczo, choć większość tworzy rozbudowane systemy oświetleniowe oparte o takie same oprawy lub łączące różne modele z tej linii.

BRANT SQUARE IP44 bywa wykorzystywana w różnych aranżacjach stylistycznych. Szczególnie dobrze sprawdza się w pomieszczeniach minimalistycznych i nowoczesnych. Nie ma jednak przeszkód, żeby nie wprowadzić jej także do wnętrz klasycznych, którym nadaje bardziej zdecydowanego wyrazu.

Lampa BRANT SQUARE IP44 bywa używana jako oświetlenie główne, zadaniowe lub dekoracyjne. Jej funkcjonalność zależy od ilości zastosowanych opraw oraz ich rozmieszczenia w przestrzeni. Wodoszczelność pozwala na bezproblemowe zamontowanie jej w łazienkach lub innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności lub takich, w których występuje ryzyko bezpośredniego kontaktu lampy z wodą. Oprócz tego chętnie umieszcza się ją w salonach, kuchniach oraz w głównych ciągach komunikacyjnych.

BRANT SQUARE IP44 składa się z prostopadłościennej oprawy, w której osadzono pojedyncze źródło światła. Całość konstrukcji wykonano z trwałego i odpornego na zarysowania aluminium. W ofercie można znaleźć modele białe lub czarne.

Wszystkie lampy BRANT są przystosowane do użytku z nowoczesnymi żarówkami LED, które wyróżnia bezawaryjność oraz niskie zużycie energii elektrycznej.

BRANT SQUARE IP44 to nowoczesna i praktyczna lampa, która sprawdza się w rozmaitych, domowych wnętrza.

* Pola wymagane