AZ5356 - PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR BK.png Zobacz większe

PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR

Produkt dostępny

179,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP40 IP
Wysokość (cm) 2.4
Głębokość 23
Ilość źródła światła 1
Współczynnik oddawania barw ≥ 90
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Moc lampy LED 18W
Lumeny 2160
Temperatura barwowa 2800K - 4000K - 6000K
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Materiał Aluminium / Akryl
Napięcie 230V
Czujnik ruchu tak
Dodatkowe informacje MICROWAVE SENSOR: DYSTANS - 5M / CZAS - 60SEC.
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie wnętrz wymaga zastosowania produktów wysokiej jakości, wpisujących się w trendy i odpowiadających współczesnym standardom. Wszystkie wymienione oczekiwania spełnia nasz plafon PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR WH.

Lampa PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR WH to średniej wielkości plafon, należący do dużej rodziny produktów oświetleniowych. Niekiedy montuje się je pojedynczo jako oświetlenie punktowe lub dekoracyjne. Częściej jednak spotyka się większe grupy lamp, pełniących funkcję oświetlenia strefowego lub ogólnego.

Niezmiernie przydatne do zbudowania odpowiednich warunków świetlnych we wnętrzu bywa regulacja temperatury barwowej i natężenia światła. Dodatkowo oprawa została wyposażona w wygodny czujnik ruchu, który automatycznie włącza oświetlenie, gdy jest rzeczywiście potrzebne. Z tych też względów przede wszystkim oprawy PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR WH trafiają na klatki schodowe i korytarze, by zapewnić perfekcyjne oświetlenie, zwiększyć bezpieczeństwo i obniżyć wysokość rachunków.

Minimalistyczny design PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR WH sprawia, że lampa najczęściej jest kojarzona z nowoczesnymi aranżacjami. Chętnie stosuje się ją też w przestrzeniach klasycznych, skandynawskich czy industrialnych.

PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR WH składa się z okrągłej ramki z aluminium w dwóch wariantach barwnych (jednolicie czarnym lub białym). W jej centrum znajduje się zintegrowane źródło światła LED przykryte akrylową, mlecznobiałą osłoną. Produkt wyróżnia się dużą energooszczędnością i wysokim współczynnikiem oddawania barw.

PANKA 23 CCT SWITCH SENSOR WH to idealny sposób na wygodne doświetlenie przestrzeni mieszkalnych, lokali użytkowych lub części wspólnych w domach wielorodzinnych.

* Pola wymagane