AZ5360 - PANKA SQ 23 CCT SWITCH SENSOR BK.png Zobacz większe

PANKA SQ 23 CCT SWITCH SENSOR

Produkt dostępny

199,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 2,4
Głębokość 23 cm
Stopień zabezpieczenia IP40 IP
Ilość źródła światła 1
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 23
Moc maksymalna 18W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Ściemniacz Tak
CCT regulacja barwy światła tak
Lumeny 2160
Temperatura barwowa 2800K - 4000K - 6000K
Napięcie 230V
Materiał Aluminium / Akryl
Czujnik ruchu tak
Dodatkowe informacje MICROWAVE SENSOR: DYSTANS - 5M / CZAS - 60SEC.
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie wnętrz wymaga zastosowania rozwiązań trwałych, funkcjonalnych i estetycznych. We wszystkie te wytyczne wpisuje się nasza praktyczna lampa PANKA SQ 23 CCT SWITCH SENSOR WH.

Plafon PANKA SQ 23 CCT SWITCH SENSOR WH to mniejsza z opraw oświetleniowych, należących do dużej rodziny produktów o zróżnicowanym kształcie, wielkości i kolorystyce. Niektórzy montują je pojedynczo, jako oświetlenie boczne i uzupełniające, choć najczęściej zestawia się kilka opraw, by zbudować funkcjonalne oświetlenie główne lub strefowe.

W budowaniu optymalnych warunków bardzo pomocna okazuje się regulacja natężenia i temperatury barwowej światła. Co więcej produkt wyposażono w czujnik ruchu, który pozwala uruchomić oświetlenie, gdy wyczuje obecność człowieka w pobliżu. Przydaje się to zwłaszcza w oświetleniu korytarzy, klatek schodowych, by zwiększyć bezpieczeństwo i komfort oraz obniżyć zużycie energii elektrycznej.

PANKA SQ 23 CCT SWITCH SENSOR WH to minimalistyczna oprawka o uniwersalnej formie, wpisującej się w większość modnych obecnie aranżacji. Można ją spotkać przede wszystkim w pomieszczeniach nowoczesnych i hi-tech, choć sprawdza się też we wnętrzach skandynawskich, industrialnych i klasycznych.

Lampa PANKA SQ 23 CCT SWITCH SENSOR WH ma kwadratową ramkę z trwałego aluminium (w kolorze czarnym lub białym). W jej centrum umieszczono źródło światła LED – zintegrowane, o dużej żywotności i wysokim współczynniku oddawania barw. Okrywa je mlecznobiała osłona z akrylu przyjemnie rozpraszająca światło.

PANKA SQ 23 CCT SWITCH SENSOR WH przydaje się do oświetlenia wnętrz mieszkalnych, biurowych lub części wspólnych w budownictwie wielorodzinnym.

* Pola wymagane