SATELLITE azzardo led Zobacz większe

SATELLITE LED

Produkt dostępny

/


Cena:

2 990,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 5 lat gwarancji na wszystko

Tagi: #designo

Lampa SATELLITE LED jest niezwykłą lampą do nowoczesnych i eleganckich wnętrz.

SATELLITE LED to niezmiernie elegancki produkt. Jego forma ma wiele wspólnego z przestrzennymi konstrukcjami rzeźbiarskimi oraz nawiązuje do długiej tradycji lamp odnoszących się do form kosmicznych, która rozpoczęła się jeszcze w czasach zimnej wojny.

Lampę wiszącą SATELLITE LED wyróżnia okazała, rozbudowana kompozycja, składająca się z okręgów o różnej średnicy, ustawionych pod zróżnicowanymi kątami, co pozwala na dokładne oświetlenie całej przestrzeni.

Ze względu na przyciągającą wzrok formę i niebanalny design, lampa idealnie wpisuje się w proste przestrzenie minimalistyczne lub klasyczne, w których stanowi główną ozdobę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby pojawiła się w ultranowoczesnych wnętrzach, z elementami hi-tech.

SATELLITE LED często pojawia się jako lampa zawieszona centralnie nad stołem w jadalni lub w przestrzeni relaksu w salonie.

Wszystkie elementy konstrukcyjne lampy wiszącej SATELLITE LED wykonano z trwałego i odpornego na uszkodzenia metalu o pięknym połysku. Okręgi składają się z metalowej ramki oraz osłony źródła światła z mlecznego szkła, co daje przyjemne dla oka efekty wizualne.

Lampa ma 11 źródeł światła, dających mocne światło zimnobiałe, dzięki czemu dokładnie oświetla całą przestrzeń. Z pomocą linki można też regulować wysokość zawieszenia lampy, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb wnętrza.

W lampie SATELLITE LED występują zintegrowane moduły LED. Zastosowanie źródeł światła LED pozwala na znaczące obniżenie zużycia energii elektrycznej w stosunku do analogicznych produktów używanych z klasycznymi źródłami światła.

SATELLITE LED to lampa zdecydowanie nietuzinkowa i niezmiernie oryginalna. Nie tylko dokładnie oświetla całą przestrzeń, w której ją umieścimy, ale też stanowi niesamowitą dekorację. Bliżej jej bowiem do prawdziwego dzieła sztuki niż zwykłego produktu oświetleniowego.

Wysokość120 cm
Szerokość83,5 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Ilość źródła światła11
Moc lampy LED110W
Napięcie230V
Źródło światła w komplecieTak
Lumeny6600 lm
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuLED zintegrowany
MateriałMetal / Szkło
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 4
Regulacja wysokościTak
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymaganePliki do pobrania