ARO Zobacz większe

ARO

Produkt dostępny

/


Cena:

149,00 złDarmowy zwrot przez 30 dni Dostawa gratis 2 lata gwarancji na wszystko

Tagi:

Lampa natynkowa ARO jest doskonałym przykładem na to, że z pomocą niewielkiej oprawy można zbudować charakter oraz optymalnie doświetlić każde domowe wnętrze.

ARO zalicza się do produktów o szczególnie prostej oprawie, które cieszą się jednak niesłabnącym zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz dekoratorów wnętrz, widzących w niej idealną bazę do perfekcyjnego zbudowania całej przestrzeni. Można stosować ją pojedynczo, choć najczęściej wprowadza się od razu kilka opraw, ustawianych w rzędach lub aranżowanych w bardziej rozbudowane układy.

Lampa techniczna ARO jest skrajnie prosta, mocno zgeometryzowana. W jej ascetyzmie tkwi jednak wielka siła, gdyż bez trudu udaje się wprowadzić ją niemal do dowolnej przestrzeni. Bywa łączona ze stylem nowoczesnym, choć równie dobrze sprawdza się w pomieszczeniach minimalistycznych, skandynawskich oraz klasycznych.

Oprawa lampy ARO ma wysoki współczynnik ochronny IP. Dzięki temu bez trudu stosuje się ją w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności lub w miejscach, gdzie istnieje bezpośrednie ryzyko zachlapania lampy wodą, jak choćby w łazienkach. Oprócz tego powszechnie pojawia się w pozostałych typach domowych wnętrz, na przykład w kuchniach, salonach i przedpokojach, gwarantując bezpieczne przemieszczenie się oraz wygodne wykonywanie codziennych zadań. ARO najczęściej pełni funkcję oświetlenia strefowego lub zadaniowego, oświetlając wybrane części wnętrza.

ARO składa się z cylindrycznej oprawy, pozbawionej dodatkowych elementów zdobniczych. Od spodu umieszczono w niej pojedyncze źródło światła. Konstrukcja została zrobiona z trwałego aluminium, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wody. W naszej ofercie lampa jest dostępna w trzech wariantach barwnych: białym, czarnym i chromowanym.

Kolejną zaletą lampy ARO jest możliwość używania jej z energooszczędnymi żarówkami LED, co znacząco zmniejsza koszty codziennej eksploatacji produktu.

ARO to nowoczesność i prostota, które pięknie oświetlają i udekorują domową przestrzeń.

Wysokość10 cm
Szerokość8 cm
Średnica8 cm
Stopień zabezpieczeniaIP 54
Ilość źródła światła1
Napięcie230V
Źródło światła w komplecieNie
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
Rodzaj gwintuGU10
MateriałMetal/Aluminium
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Regulacja wysokościNie
Waga produktu brutto w kg0,5
Ile lumenów potrzebujesz?

* Pola wymagane