STAN Zobacz większe

STAN

/
Produkt dostępny

99,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


  • Wysyłka w 24-48H

  • Zawsze darmowa dostawa

  • 2 lata gwarancji

  • 14 dni na zwrot

Wysokość 2,5 cm
Szerokość 17 cm
Ilość źródła światła 1
Rodzaj gwintu AR111
Stopień zabezpieczenia IP 20
Źródło światła w komplecie Nie
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Regulacja wysokości Nie
Kąt regulacji 90
Średnica otworu montażowego 14,5 cm
Głębokość 2,5 cm
Średnica 17 cm
Rodzaj lamp Wpustowe
Rodzaj lamp Spotlight (ruchome źr. światła)
Ruchome źródło światła Nie
Współpraca z LED Tak
Materiał Metal/Aluminium
Waga produktu brutto w kg 0,5
Ile lumenów potrzebujesz?

Stan 1 Lampa techniczna

Produkt STAN 1 WPUST to elegancka, wpuszczana w sufit oprawa oświetleniowa. Posiada okrągły kształt oraz pojedyncze źródło światła. Lampa może być montowana tak pojedynczo, jak i w grupach po kilka sztuk tworząc tym samym niezwykle efektowne instalacje świetlne. Efekt, jaki dają takie instalacje zależny jest zarówno od ilości zastosowanych pojedynczych spotów, jak i sposobu ich rozmieszczenia. Dodatkowym atutem oprawy oświetleniowej jest wbudowane ruchome źródło światła, dzięki czemu użytkownik ma możliwość kierowania wiązką światła w dowolnym kierunku. Daje to dodatkowe możliwości aranżacyjne w pomieszczeniu. Oprawa świetlna może pełnić dwie funkcje: praktyczną i dekoracyjną.

Lampa STAN 1 WPUST może być wykorzystywana do precyzyjnego oświetlenia wybranych elementów pomieszczenia, a skomponowana w większe instalacje świetlne także stanowić jego oświetlenie główne. Świetnie sprawdzi się również w charakterze oświetlenia uzupełniającego wnętrza, doświetlając ciemniejsze jego strefy.

Oprawa oświetleniowa STAN 1 WPUST posiada uniwersalny kształt, który z łatwością znajduje zastosowanie przy wykonywaniu rozmaitych aranżacji wnętrz. Świetnie wpisuje się zarówno w pomieszczenia nowoczesne, jak i urządzone w stylu klasycznym, niezmiennie dodając im szyku i elegancji. Z jej wykorzystaniem, w zależności od ilości zastosowanych spotów, można uzyskać stonowane oświetlenie właściwe dla strefy przeznaczonej do wypoczynku, jak i jasne i wyraziste – odpowiednie w pomieszczeniach aranżowanych z myślą o wykonywaniu precyzyjnej pracy. Produkt wykonany jest z solidnego materiału, dzięki czemu zyskuje trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

* Pola wymagane

Żarówki do kompletu