Nowy STAN Zobacz większe

STAN

/
Produkt dostępny

99,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


  • Wysyłka w 24-48H

  • Zawsze darmowa dostawa

  • 2 lata gwarancji

  • 14 dni na zwrot

Wysokość2,5 cm
Szerokość17 cm
Ilość źródła światła1
Rodzaj gwintuAR111
Stopień zabezpieczeniaIP 20
Źródło światła w komplecieNie
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 7
Regulacja wysokościNie
Kąt regulacji90
Średnica otworu montażowego14,5 cm
Głębokość2,5 cm
Średnica17 cm
Rodzaj lampWpustowe
Rodzaj lampSpotlight (ruchome źr. światła)
Ruchome źródło światłaNie
Współpraca z LEDTak
MateriałMetal/Aluminium
Waga produktu brutto w kg0,5
Ile lumenów potrzebujesz?

Stan 1 Lampa techniczna

Produkt STAN 1 WPUST to elegancka, wpuszczana w sufit oprawa oświetleniowa. Posiada okrągły kształt oraz pojedyncze źródło światła. Lampa może być montowana tak pojedynczo, jak i w grupach po kilka sztuk tworząc tym samym niezwykle efektowne instalacje świetlne. Efekt, jaki dają takie instalacje zależny jest zarówno od ilości zastosowanych pojedynczych spotów, jak i sposobu ich rozmieszczenia. Dodatkowym atutem oprawy oświetleniowej jest wbudowane ruchome źródło światła, dzięki czemu użytkownik ma możliwość kierowania wiązką światła w dowolnym kierunku. Daje to dodatkowe możliwości aranżacyjne w pomieszczeniu. Oprawa świetlna może pełnić dwie funkcje: praktyczną i dekoracyjną.

Lampa STAN 1 WPUST może być wykorzystywana do precyzyjnego oświetlenia wybranych elementów pomieszczenia, a skomponowana w większe instalacje świetlne także stanowić jego oświetlenie główne. Świetnie sprawdzi się również w charakterze oświetlenia uzupełniającego wnętrza, doświetlając ciemniejsze jego strefy.

Oprawa oświetleniowa STAN 1 WPUST posiada uniwersalny kształt, który z łatwością znajduje zastosowanie przy wykonywaniu rozmaitych aranżacji wnętrz. Świetnie wpisuje się zarówno w pomieszczenia nowoczesne, jak i urządzone w stylu klasycznym, niezmiennie dodając im szyku i elegancji. Z jej wykorzystaniem, w zależności od ilości zastosowanych spotów, można uzyskać stonowane oświetlenie właściwe dla strefy przeznaczonej do wypoczynku, jak i jasne i wyraziste – odpowiednie w pomieszczeniach aranżowanych z myślą o wykonywaniu precyzyjnej pracy. Produkt wykonany jest z solidnego materiału, dzięki czemu zyskuje trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

* Pola wymagane

Żarówki do kompletu