NILS 800 IP44 Zobacz większe

Słupek oświetleniowy NILS 800 IP44

Produkt dostępny

219,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 80
Stopień zabezpieczenia IP44 IP
Dodatkowe funkcje Master Slave System
Ilość źródła światła 1
Współpraca z LED Nie
Szerokość pojedyńczego klosza 8,3
Szerokość (cm) 12
Moc maksymalna 13W
Rodzaj gwintu E27
Napięcie 230V
Materiał Metal/ Tworzywo sztuczne
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Możliwość parowania lamp w grupy Tak (lampa Slave / wymaga lampy Master)
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Czujnik ruchu nie
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne ogrody wymagają odpowiedniego oświetlenia, by mogły zapewniać komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników. Taka właśnie jest nasza nietuzinkowa oprawa NILS 800 IP44.

Zewnętrzne lampy NILS 800 IP44 to praktyczne produkty oświetleniowe, które idealnie nadają się do oświetlenia alejek, ścieżek dojścia do domu, podjazdów do garażu albo przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie. Pełne bezpieczeństwo stosowania ich na zewnątrz zapewnia wysoki współczynnik ochrony IP.

Lampa zalicza się do większej rodziny produktów, różniących się między sobą wysokością oraz typem konstrukcji (lampy na słupku i kinkiety), co pozwala łatwo wkomponować ją w różne przydomowe przestrzenie.

Prosty, minimalistyczny design ułatwia wprowadzenie takich opraw w zasadzie do każdej aranżacji – od ogrodów nowoczesnych, przez klasyczne, do japońskich.

NILS 800 IP44 to lampa w formie słupka, wykonanego z metalu w kolorze czarnym. Na szczycie znajduje się osłona z mlecznobiałego tworzywa sztucznego, które przyjemnie rozprasza światło. Pod nią kryje się źródło światła.

Lampa może być stosowana w większym zespole, zgrupowanych punktów świetlnych jako lampa typu Slave (system Master Slave), współpracująca z nadzorującą lampą główną.

Efektowna i prosta zarazem lampa zewnętrzna NILS 800 IP44 staje się jednym z bestsellerów, cieszących się wielką sympatią naszych klientów.

* Pola wymagane