Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Zasilacz do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE Zobacz większe

Zasilacz do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE

Produkt dostępny

42,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Napięcie 48V
Ilość faz jednofazowa magnetyczna
Rodzaj szyn Podtynkowe
Rodzaj szyn Natynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Systemy oświetleniowe na szynoprzewodach cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników prywatnych i biznesowych. Wychodzimy zatem naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i oprócz podstawowych elementów, dostarczamy też nowoczesne akcesoria, poprawiające działanie szynoprzewodów. Jednym z nich jest ZASILACZ DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE.

Niewielki ZASILACZ DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE praktyczne urządzenie zasilające do wykorzystania z szynoprzewodami jednofazowymi magnetycznymi, montowanymi natynkowo i podtynkowo. Umieszcza się go bezpośrednio w szynie magnetycznej. Nie trzeba stosować dodatkowych końcówek zasilających.

Produkt wykonano z trwałego materiału w kolorze czarnym lub białym, by bez trudu połączyć go z pozostałymi elementami systemu szynoprzewodów, dostępnymi na naszej stronie.

ZASILACZ DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE to praktyczny dodatek, dzięki któremu system oświetlenia na szynoprzewodzie działa jeszcze skuteczniej.

* Pola wymagane