Złącze I do szyny magnetycznej jednofazowej TRACK MAGNETIC I CONNECTOR ELECTRIC Zobacz większe

Alfa Złączka elektryczna do szyny magnetycznej jednofazowej TRACK MAGNETIC STRAIGHT

Produkt dostępny

49,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Napięcie 48V
System Alfa
Sposób montażu Magnetyczne
Rodzaj towaru Akcesoria
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Wygodne systemy oświetlenia na szynoprzewodzie trafiają coraz częściej nie tylko do zakładów usługowych i magazynów, ale także do prywatnych wnętrz mieszkalnych. Warto zaopatrzyć się nie tylko w efektowne oprawy, ale też praktyczne elementy konstrukcyjne, jak złączka I do szyny magnetycznej jednofazowej track magnetic straight.

Niewielka złączka I do szyny magnetycznej jednofazowej track magnetic straight jest przeznaczona do systemów jednofazowych magnetycznych, montowanych podtynkowo lub natynkowo. Umożliwia połączenie dwóch listew w linii prostej, by jak najlepiej dopasować długość szyny do potrzeb konkretnego wnętrza.

Produkt wykonano z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. W naszej ofercie występuje w dwóch kolorach: czarnym lub białym, przez co łatwo dopasować ją do innych akcesoriów do szynoprzewodów, obecnych w naszej ofercie.

Złączka I do szyny magnetycznej jednofazowej track magnetic straight to praktyczne rozwiązanie, pozwalające na rozbudowanie i personalizację wygodnego systemu oświetlenia na szynoprzewodzie.

* Pola wymagane