Alfa Szynoprzewód jednofazowy magnetyczny profil TRACK MAGNETIC 52 GIPS2 + zaślepki końcowe

Produkt dostępny

179,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Podtynkowe
Wysokość (cm) 5,2
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Szerokość (cm) 2,5
Szerokość podstawy 7 cm
Napięcie 48V
Długość 100, 150, 200
System Alfa
Sposób montażu Magnetyczne
Rodzaj towaru Szyny
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne systemy oświetlenia na szynoprzewodach coraz chętniej trafiają do modnych wnętrz mieszkalnych, jako rozwiązania do większości pomieszczeń, w tym kuchni, sypialni lub salonu. Warto wyposażyć się w solidne rozwiązania, jak nasz SZYNOPRZEWÓD JEDNOFAZOWY MAGNETYCZNY PROFIL TRACK MAGNETIC 52 GIPS.

Praktyczny SZYNOPRZEWÓD JEDNOFAZOWY MAGNETYCZNY PROFIL TRACK MAGNETIC 52 GIPS stworzono z myślą o systemach oświetlenia szynoprzewodowego jednofazowego, magnetycznego, montowanego podtynkowo.

Produkt występuje w trzech uniwersalnych długościach (1, 1,5 i 2 metry), dzięki czemu da się go wprowadzić w zasadzie do każdego wnętrza, które wymaga funkcjonalnego oświetlenia.

SZYNOPRZEWÓD JEDNOFAZOWY MAGNETYCZNY PROFIL TRACK MAGNETIC 52 GIPS został wykonany z trwałego aluminium, a w naszej ofercie występuje w dwóch wariantach barwnych (czarnym i białym), dopasowanych do kolorystyki pozostałych akcesoriów do szynoprzewodów.

Na szynoprzewodzie można montować efektowne oprawy (reflektory i lampy wiszące), wpisujące się w najnowsze trendy. Pozwala to stworzyć nie tylko praktyczny system, ale też piękną dekorację wnętrza.

* Pola wymagane