Zasilacz do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE Zobacz większe

Alfa Wpinka do zasilacza zewnętrznego TRACK MAGNETIC POWER SUPPLY CASE

Produkt dostępny

39,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Podtynkowe
Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 1.6
Głębokość 1,7
Szerokość (cm) 14,5
Napięcie 48V
System Alfa
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy oświetleniowe na szynoprzewodach cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem ze strony użytkowników prywatnych i biznesowych. Wychodzimy zatem naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i oprócz podstawowych elementów, dostarczamy też nowoczesne akcesoria, poprawiające działanie szynoprzewodów. Jednym z nich jest ZASILACZ DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE.

Niewielki ZASILACZ DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE praktyczne urządzenie zasilające do wykorzystania z szynoprzewodami jednofazowymi magnetycznymi, montowanymi natynkowo i podtynkowo. Umieszcza się go bezpośrednio w szynie magnetycznej. Nie trzeba stosować dodatkowych końcówek zasilających.

Produkt wykonano z trwałego materiału w kolorze czarnym lub białym, by bez trudu połączyć go z pozostałymi elementami systemu szynoprzewodów, dostępnymi na naszej stronie.

ZASILACZ DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC POWER SUPLY CASE to element używany w przypadku zastosowania zasilacza zewnętrznego - umożliwia przekazanie zasilania na szynę.

* Pola wymagane