Złączka do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR Zobacz większe

Alfa Złączka mechaniczna do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR

Produkt dostępny

11,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Napięcie 48V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj montażu Podtynkowe
System Alfa
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oprócz lamp i szynoprzewodów w praktycznym systemie oświetleniowym niezbędne jest także wykorzystanie dodatkowych akcesoriów, takich jak na przykład ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR.

Niewielka ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR pozwala na połączenie dwóch szynoprzewodów w systemie jednofazowym magnetycznym. Można ją wykorzystać zarówno z modelami montowanymi natynkowo, jak i podtynkowo. Dzięki temu da się zbudować indywidualny system, dopasowany do własnych potrzeb oraz specyfiki przestrzeni.

ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR została wykonana z trwałego materiału. W naszej ofercie występuje w kolorze czarnym i białym, przez co łatwo da się dopasować ją kolorystycznie do pozostałych elementów systemu, dostępnych na naszej stronie.

ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR to praktyczny dodatek, poprawiający komfort oświetlenia na szynoprzewodzie w każdym wnętrzu.

* Pola wymagane