AZ5153 - BETA TRACK MAGNETIC 230V FLEX CONNECTOR ELECTRIC BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC 230V FLEX CONNECTOR ELECTRIC

Produkt dostępny

60,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Podtynkowe
Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Głębokość 2,5 cm
Szerokość (cm) 28 ~ 29
Materiał PVC
Kąt regulacji 90°
Napięcie 230V
Ruchome źródło światła Tak
System Beta
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe w oświetleniu wnętrz cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników prywatnych i dekoratorów, którzy doceniają ich funkcjonalność oraz walory estetyczne. Warto stawiać na praktyczne rozwiązania najwyższej jakości, gdy wybiera się nie tylko oprawy i szynoprzewody, ale też inne akcesoria, w tym złączki.

BETA TRACK MAGNETIC 230V FLEX CONNECTOR ELECTRIC to łącznik pozwalający na połączenie dwóch szynoprzewodów w sposób elastyczny (produkt umieszczany w szynoprzewodach), co ułatwia rozmieszczenie profili tak, by w pełni odpowiadały indywidualnym potrzebom i specyfice wnętrza. Takie rozwiązanie umożliwia zbudowanie większych systemów, doświetlających przestronne pokoje lub pomieszczenia o nietypowych kształtach. Produkt działa w ramach systemu Beta i jest przeznaczony dla szyn jednofazowych magnetycznych, montowanych natynkowo lub podtynkowo.

BETA TRACK MAGNETIC 230V FLEX CONNECTOR ELECTRIC został wykonany z PVC i jest dostępny w wersji czarnej, co ułatwia połączenie go z innymi akcesoriami (łącznikami, maskownicami czy zasilaczami) z naszej oferty, by stworzyć praktyczny i spójny wizualnie system.

BETA TRACK MAGNETIC 230V FLEX CONNECTOR ELECTRIC ułatwia personalizację systemów oświetleniowych do domów, biur i lokali usługowych.

* Pola wymagane