Pojedyńcza wtyczka WIFI wewnętrzna 10A Azzardo Smart Zobacz większe

Pojedyńcza wtyczka WIFI wewnętrzna 10A Azzardo Smart

AZ3219
Produkt dostępny

45,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP 20 IP
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Wysokość (cm) 71 mm
Sieć WiFi 2.4 GHz
Prąd 10A
Włącz/Wyłącz Tak
Średnica 45 mm
Certyfikaty CE, RoHS
Rodzaj lamp Inteligentne urządzenia WIFI
Napięcie 85-250V
Materiał Metal / Plastik
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Na instalację oświetleniową typu smart składają się przede wszystkim oprawy oświetleniowe i inteligentne źródła światła. Oprócz nich warto jednak zainwestować w praktyczne urządzenia WiFi, jak POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 10A AZZARDO SMART.

Jeśli użyje się takich akcesoriów, jak POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 10A AZZARDO SMART, zyskuje się kontrolę zdalną nad tradycyjnymi urządzeniami w rozmaitych wnętrzach.

Produkt wykonano z metalu i trwałego tworzywa sztucznego w kolorze białym. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Wysoką jakość i funkcjonalność wtyczki potwierdzają międzynarodowe certyfikaty CE i RoHS.

POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami podłączonymi do wtyczki nawet nie będą w domu.

Wtyczki WiFi od Azzardo umożliwiają tworzenie harmonogramów oświetleniowych. Dzięki temu ustawia się automatyczne włączanie lub wyłączanie poszczególnych urządzeń oraz całych grup dowolnego dnia, o optymalnej porze.

POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 10A AZZARDO SMART jest kompatybilna z naszą aplikacją Azzardo Smart na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Dodatkowo współpracuje z asystentami głosowymi (Amazon Alexa, Google Assistant).

Wykorzystanie dodatkowych akcesoriów WiFi, jak POJEDYNCZA WTYCZKA WIFI WEWNĘTRZNA 10A AZZARDO SMART, zwiększa wygodę codziennego sterowania urządzeniami w domu lub w biurze oraz obniża zużycie energii, przy zachowaniu optymalnego komfortu w każdym wnętrzu.

* Pola wymagane