Potrójna listwa WIFI wewnętrzna 32A + USB  Azzardo Smart Zobacz większe

Potrójna listwa WIFI wewnętrzna 32A + USB Azzardo Smart

AZ3477
Produkt dostępny

132,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP 20 IP
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Sieć WiFi 2.4 GHz
Wysokość (cm) 47 cm
Szerokość (cm) 58 cm
Prąd 16A
Włącz/Wyłącz Tak
Certyfikaty CE, RoHS
Długość 360 cm
Rodzaj lamp Inteligentne urządzenia WIFI
Napięcie 110-240V
Materiał Metal/Plastik
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Długość kabla 1,5m
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Domowa instalacja oświetleniowa niekiedy wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów, które zwiększają wygodę sterowania poszczególnymi urządzeniami. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART.

Listwa WiFi wewnętrzna to nowoczesne, wysokiej klasy urządzenie, pozwalające na włączenie do domowego systemu oświetleniowego typu smart również tradycyjnych produktów.

POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, w neutralnym kolorze białym. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, jak zarysowania i pęknięcia.

POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART posiada trzy standardowe wejścia AC. Każde z nich może być sterowane indywidualnie. Dodatkowo umieszczono na niej także cztery złącza USB, włączane i wyłączane przy pomocy jednego przycisku. Wysoką jakość produktu potwierdzają certyfikaty RoHS i CE.

Nasze listwy WiFi są w pełni kompatybilne z naszą aplikacją Azzardo Smart. Dzięki temu zdalnie można korzystać z funkcji włącz/wyłącz, a także kontrolować bieżące zużycie energii elektrycznej w każdym z wejść. Pozwala to obniżyć koszty domowego oświetlenia, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART współpracuje też z asystentami głosowymi, w tym Amazon Alexa i Google Assistant.

Listwy WiFi to skuteczny, praktyczny i naprawdę tani sposób na lepsze wykorzystanie systemów smart oświetlenia w domu lub biurze.

* Pola wymagane