Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Potrójna listwa WIFI wewnętrzna 32A + USB  Azzardo Smart Zobacz większe

Potrójna listwa WIFI wewnętrzna 32A + USB Azzardo Smart

AZ3477
Produkt dostępny

132,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP 20
Wysokość (cm) 47 cm
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Sieć WiFi 2.4 GHz
Szerokość (cm) 58 cm
Prąd 16A
Włącz/Wyłącz Tak
Certyfikaty CE, RoHS
Długość 360 cm
Rodzaj lamp Inteligentne urządzenia WIFI
Napięcie 110-240V
Materiał Metal/Plastik
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Długość kabla 1,5m
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Ile lumenów potrzebujesz?

Domowa instalacja oświetleniowa niekiedy wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów, które zwiększają wygodę sterowania poszczególnymi urządzeniami. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART.

Listwa WiFi wewnętrzna to nowoczesne, wysokiej klasy urządzenie, pozwalające na włączenie do domowego systemu oświetleniowego typu smart również tradycyjnych produktów.

POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, w neutralnym kolorze białym. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, jak zarysowania i pęknięcia.

POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART posiada trzy standardowe wejścia AC. Każde z nich może być sterowane indywidualnie. Dodatkowo umieszczono na niej także cztery złącza USB, włączane i wyłączane przy pomocy jednego przycisku. Wysoką jakość produktu potwierdzają certyfikaty RoHS i CE.

Nasze listwy WiFi są w pełni kompatybilne z naszą aplikacją Azzardo Smart. Dzięki temu zdalnie można korzystać z funkcji włącz/wyłącz, a także kontrolować bieżące zużycie energii elektrycznej w każdym z wejść. Pozwala to obniżyć koszty domowego oświetlenia, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. POTRÓJNA LISTWA WIFI WEWNĘTRZNA 32A + USB AZZARDO SMART współpracuje też z asystentami głosowymi, w tym Amazon Alexa i Google Assistant.

Listwy WiFi to skuteczny, praktyczny i naprawdę tani sposób na lepsze wykorzystanie systemów smart oświetlenia w domu lub biurze.

* Pola wymagane