Złącze T prawe do szynoprzewodu podtynkowe TRACK 3LINE T RIGHT GIPS Zobacz większe

Złącze T prawe do szynoprzewodu podtynkowe TRACK 3LINE T RIGHT GIPS

Produkt dostępny

70,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Podtynkowe
Wysokość (cm) 3,3
Ilość faz trójfazowa 230V
Dodatkowe funkcje Może pełnić funkcję zasilania listwy
Szerokość (cm) 16,5
Napięcie 230V
Długość 11
System 3Line
Sposób montażu Standardowe
Rodzaj towaru Akcesoria
Rodzaj towaru Zasilacze
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy oświetleniowe na szynoprzewodach stają się coraz popularniejsze, gdyż dają sporą swobodę tworzenia spersonalizowanych rozwiązań, dopasowanych do wymagań konkretnego wnętrza. Oprócz samych szynoprzewodów do zbudowania funkcjonalnej konstrukcji, trzeba wykorzystać dodatkowe akcesoria, w tym ZŁĄCZE T PRAWE DO SZYNOPRZEWODU PODTYNKOWE TRACK 3 LINE T RIGHT GIPS.

ZŁĄCZE T PRAWE DO SZYNOPRZEWODU PODTYNKOWE TRACK 3 LINE T RIGHT GIPS to niewielki element, który stosuje się w połączeniu z szynoprzewodami (rozwiązania trójfazowe) do systemów podtynkowych. Wykonano je z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia. Występują w dwóch uniwersalnych wersjach kolorystycznych (białej i czarnej), kompatybilnych z innymi akcesoriami do szynoprzewodów od Azzardo.

Złącze w kształcie litery T da się połączyć z trzema szynoprzewodami, dla których może ono pełnić funkcję listwy zasilającej.

ZŁĄCZE T PRAWE DO SZYNOPRZEWODU PODTYNKOWE TRACK 3 LINE T RIGHT GIPS pozwala zbudować spójny i bezpieczny system oświetleniowy do funkcjonalnych przestrzeni mieszkalnych, biurowych lub do instytucji publicznych.

* Pola wymagane