GULIA TRACK Zobacz większe

GULIA TRACK 3LINE

Produkt dostępny

189,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Wysokość (cm) 31
Szerokość (cm) 5.5
Głębokość 7.5 cm
Ilość źródła światła 1
Rodzaj gwintu GU10
Materiał Metal
Kąt regulacji 90°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Rodzaj szyn trójfazowa
Obrót 360°
System 3Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne systemy na szynoprzewodzie to praktyczny sposób na wygodne oświetlenie domowych wnętrz. Jeśli na dodatek postawi się na efektowne reflektorki, jak GULIA TRACK 3LINE, zyskuje się ciekawe wizualnie i funkcjonalne rozwiązanie.

GULIA TRACK 3LINE to niewielka lampa do montażu na szynoprzewodzie (rozwiązania trójfazowe). Zalicza się do większej rodziny produktów, w ramach których znajdują się też modele wiszące. Dzięki nim można zbudować ciekawy system oświetleniowy do wnętrza, funkcjonalny i spójny wizualnie.

Niewielki reflektor GULIA TRACK 3LINE to minimalistyczna lampa przede wszystkim sprawdzająca się w aranżacjach nowoczesnych i hi-tech, w których stawia się na produkty proste i geometryczne. Coraz częściej używa się też tego typu produktów w przestrzeniach klasycznych, skandynawskich i art déco, by nieco ożywić wnętrze.

Pojedyncze reflektorki pełnią rolę oświetlenia uzupełniającego lub dekoracyjnego. Większa liczba opraw, zamontowana na szynoprzewodzie może jednak zastąpić lampy sufitowe jako oświetlenie główne lub strefowe, dzięki praktycznej funkcji regulowania rozmieszczenia lamp i kąta padania światła. Produkty GULIA TRACK 3LINE bywają używane w większości domowych wnętrz. Pojawiają się w kuchniach, salonach i sypialniach. Można wykorzystać je nawet w przedpokojach i na klatkach schodowych.

GULIA TRACK 3LINE składa się z niewielkiej kulistej oprawki, w której centrum znajduje się pojedyncze źródło światła. Lampę wykonano z trwałego metalu, a w ofercie występuje w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i złotej.

Lampy GULIA TRACK 3LINE są przystosowane do pracy z energooszczędnymi źródłami światła LED o wysokiej żywotności i bezawaryjności.

GULIA TRACK 3LINE to nowoczesne rozwiązanie, stanowiące efektowne zwieńczenie praktycznych systemów oświetleniowych na szynoprzewodach.

* Pola wymagane