LOLO TRACK 3LINE

Produkt dostępny

165,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Tylko źródła światła LED Tak
Wysokość (cm) 28
Szerokość (cm) 5,4
Współpraca z LED Tak
Moc maksymalna 35W
Ilość źródła światła 1
Szerokość klosza 5,4 cm
Rodzaj gwintu GU10
Regulacja wysokości Nie
Źródło światła w komplecie Nie
Klasa energetyczna Klasa energetyczna 5
Materiał ALUMINIUM
Szerokość podstawy 7,5 cm
Napięcie 230V
Kąt świecenia 360°
Ruchome źródło światła Tak
Kąt regulacji 350°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Rotacja 360°
Rodzaj szyn trójfazowa
System 3Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodzie zyskało w ostatnim czasie olbrzymią popularność. Chętnie montuje się je w biurach, choć coraz częściej lampy trafiają również do prywatnych wnętrz, zwłaszcza gdy stawia się na rozwiązania z modnymi oprawami oświetleniowymi, jak LOLO TRACK 3 LINE.

Lampa LOLO TRACK 3 LINE to niewielki reflektor przeznaczony do montażu na szynoprzewodach trójfazowych, dostępnych na naszej stronie internetowej. Pojedyncze lampy stosuje się jako oświetlenie dekoracyjne i podświetlenie wybranych detali wnętrza. Umieszczenie większego zespołu opraw na listwie pozwala zbudować funkcjonalne oświetlenie strefowe lub główne. Niezmiernie przydatna do zbudowania optymalnych warunków bywa opcja regulowania kąta padania światła.

Niewielkie LOLO TRACK 3 LINE najczęściej kojarzy się z przestrzeniami nowoczesnymi lub minimalistycznymi, choć równie dobrze można użyć ich do oświetlenia wnętrz skandynawskich i klasycznych. Lampy tego typu stosuje się w większości domowych pomieszczeń. Chętnie umieszcza się je w kuchniach, salonach i sypialniach, a także w korytarzach, na klatkach schodowych lub w przedpokojach.

LOLO TRACK 3 LINE to cylindryczna, aluminiowa oprawka, w której centrum znajduje się miejsce na pojedyncze źródło światła LED. Produkt występuje w dwóch modnych wariantach barwnych (czarnym lub białym).

Nowoczesne reflektory LOLO TRACK 3 LINE zyskują coraz szersze grono zwolenników, którzy wprowadzają je do modnych domowych wnętrz, jako jeden z najważniejszych elementów systemu oświetleniowego.

* Pola wymagane