AZ5207 - BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10 BK.png Zobacz większe

BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10

Produkt dostępny

99,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Wysokość (cm) 13
Głębokość 5,8 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Szerokość klosza 5,8 cm
Wysokość klosza 7
Rodzaj gwintu GU10
Materiał Metal / PVC
Kąt regulacji 90°
Napięcie 230V
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
System Beta
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodach potrafi sprawdzać się w różnych wnętrzach. Wymaga tylko zastosować odpowiednich opraw, dostosowanych do specyfiki przestrzeni i upodobań użytkowników. Warto stawiać na urządzenia wysokiej jakości, jak nasza lampa BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10 BK.

Reflektor BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10 BK należy do większej rodziny produktów do montażu na szynoprzewodach. Niniejsza oprawa nadaje się do wykorzystania z systemami jednofazowymi magnetycznymi. Pojedynczy produkt pozwala na dekoracyjne podświetlenie punktowe wybranych przestrzeni. Większa grupa lamp to natomiast oświetlenie strefowe lub ogólne do modnego wnętrza. Dla uzyskania optymalnych warunków trzeba tylko odpowiednio rozmieścić lampy względem siebie na szynoprzewodzie i dobrać każdej z nich kąt świecenia.

Oprawy BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10 BK bywają używane w biurach, lokalach użytkowych, ale też prywatnych domach, gdzie trafiają do kuchni, salonów lub sypialni. Sprawdzają się także w przedpokojach i na klatkach schodowych, gdzie zapewniają wystarczającą dozę światła do przemieszczania się, bez zajmowania niepotrzebnie za dużej ilości przestrzeni – oprawy są niewielkie i naprawdę praktyczne.

BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10 BK wpisuje się w większość modnych aranżacji – od przestrzeni minimalistycznych do industrialnych. Ciekawie prezentuje się też w przestrzeniach skandynawskich, boho i klasycznych.

Lampa BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10 BK to cylindryczna oprawka na szynoprzewodzie, wykonana z trwałego aluminium i PVC. W jej wnętrzu umieszczono wymienne źródło światła LED, zapewniające wysoką energooszczędność i komfort użytkowania produktu.

BETA GARY 230V TRACK MAGNETIC GU10 BK to nowoczesny sposób na wygodne oświetlenie nie tylko domowych wnętrz.

* Pola wymagane