AZ5154 - BETA TRACK MAGNETIC 230V DRIVER CONNECTOR BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC 230V DRIVER CONNECTOR

Produkt dostępny

60,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Szerokość (cm) 0.26 in
Głębokość 2.5 cm
Materiał PVC
Napięcie 230V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj montażu Podtynkowe
System Beta
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy oświetleniowe na szynoprzewodach wymagają stosowania produktów kompatybilnych najwyższej jakości, by zapewnić odpowiednie warunki świetlne w rozmaitych wnętrzach. Obok wysokiej jakości profili i ciekawym opraw oświetleniowych, należy również zadbać o inne akcesoria. Przydatne bywają choćby łączniki, jak na przykład BETA TRACK MAGNETIC 230V DRIVER CONNECTOR.

BETA TRACK MAGNETIC 230V DRIVER CONNECTOR służy do połączenia zasilacza z listwą szynoprzewodową, by zapewnić zasilanie dla wszystkich lamp w ramach systemu. Produkt umieszcza się we wnętrzu przewodu. Współpracuje z systemem Beta i służy do montażu natynkowego lub podtynkowego szynoprzewodów jednofazowych magnetycznych. Z jego pomocą da się zbudować w pełni funkcjonalny i bezpieczny system.

BETA TRACK MAGNETIC 230V DRIVER CONNECTOR został wykonany z PVC w kolorze czarnym, dzięki czemu dobrze łączy się też z innymi elementami: szynoprzewodami, zewnętrznymi łącznikami o różnym kształcie, zasilaczami i maskownicami, a także efektownymi oprawami. Tak tworzy się estetyczny i praktyczny system, dopasowany do rozmaitych potrzeb i oczekiwań.

BETA TRACK MAGNETIC 230V DRIVER CONNECTOR to wysokiej jakości rozwiązanie w przystępnej cenie, dzięki któremu da się zbudować spersonalizowany system oświetleniowy do domu, biura lub lokalu usługowego.

* Pola wymagane