ULF 2 Wall Zobacz większe

ULF 2 Wall IP44

Produkt dostępny

109,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 16
Głębokość 9 cm
Dodatkowe funkcje Master Slave System
Ilość źródła światła 2
Stopień zabezpieczenia IP44 IP
Szerokość (cm) 6
Moc maksymalna 35W
Rodzaj gwintu GU10
Źródło światła w komplecie Nie
Materiał Metal
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Możliwość parowania lamp w grupy Tak (lampa Slave / wymaga lampy Master)
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Lampy techniczne zewnętrzne coraz częściej są nie tylko funkcjonalne, ale też wyróżniają się ciekawym designem, wpisującym się w nowoczesne aranżacje. Jednym z przykładów takiego podejścia jest oprawa elewacyjna ULF 2 WALL IP44.

Kinkiet ULF 2 WALL IP44 to praktyczne rozwiązanie, stosowane chętnie w ramach oświetlenia zewnętrznego, montowanego na elewacjach budynków. Wysoki współczynnik IP sprawia, że bez przeszkód można używać jej nawet na otwartej przestrzeni. Pojedyncza oprawa ULF 2 WALL IP44 to piękne oświetlenie dekoracyjne lub punktowe. Większy zespół produktów przydaje się do całościowego lub częściowego oświetlenia elewacji.

Prosta lampy bywa kojarzona z klasycznymi oprawami technicznymi. Dlatego często trafia do aranżacji minimalistycznych i nowoczesnych. Warto jednak wykorzystać ją także w ogrodach skandynawskich lub tradycyjnych. Lampy tego typu najczęściej trafiają na balkony i tarasy, a także w pobliże drzwi wejściowych do domu.

ULF 2 WALL IP44 do cylindryczna oprawka, w której od góry i dołu pozostawiono miejsce na dwa źródła światła. Całą konstrukcję wykonano z trwałego metalu w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej lub ciemnoszarej. Warto wspomnieć, że lampa może być stosowana w ramach systemu parowania lamp w grupy jako lampa typu Slave.

Oprawa ULF 2 WALL IP44 to nowoczesny sposób na piękne oświetlenie każdego ogrodu.

* Pola wymagane