Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Złączka do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR Zobacz większe

Złączka mechaniczna do szynoprzewodu magnetycznego TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR

Produkt dostępny

11,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Napięcie 48V
Ilość faz jednofazowa magnetyczna
Rodzaj szyn Podtynkowe
Rodzaj szyn Natynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Oprócz lamp i szynoprzewodów w praktycznym systemie oświetleniowym niezbędne jest także wykorzystanie dodatkowych akcesoriów, takich jak na przykład ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR.

Niewielka ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR pozwala na połączenie dwóch szynoprzewodów w systemie jednofazowym magnetycznym. Można ją wykorzystać zarówno z modelami montowanymi natynkowo, jak i podtynkowo. Dzięki temu da się zbudować indywidualny system, dopasowany do własnych potrzeb oraz specyfiki przestrzeni.

ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR została wykonana z trwałego materiału. W naszej ofercie występuje w kolorze czarnym i białym, przez co łatwo da się dopasować ją kolorystycznie do pozostałych elementów systemu, dostępnych na naszej stronie.

ZŁĄCZKA DO SZYNOPRZEWODU MAGNETYCZNEGO TRACK MAGNETIC MECHANICAL CONNECTOR to praktyczny dodatek, poprawiający komfort oświetlenia na szynoprzewodzie w każdym wnętrzu.

* Pola wymagane