Złączka do szyny montażowej TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR Zobacz większe

Złączka do szyny montażowej TRACK 1LINE STRAIGHT CONNECTOR

Produkt dostępny

17,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa
Rodzaj montażu Natynkowe
Napięcie 230V
System 1Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynowe to niezmiernie praktyczny sposób na optymalne doświetlenie przestrzeni w domu lub biurze. Do zbudowania perfekcyjnego rozwiązania przydają się nie tylko szynoprzewody i lampy, ale także odpowiednio dobrane akcesoria, jak ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR.

ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR współpracuje z obecnymi na stronie Azzardo systemami trójfazowymi do montażu natynkowego. Produkt wykonano z trwałego tworzywa sztucznego. W ofercie Azzardo występuje w dwóch uniwersalnych kolorach (czarnym i biały), dzięki czemu można łatwo połączyć go z pozostałymi elementami systemów szynoprzewodowych.

ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR pozwala na połączenie dwóch szynoprzewodów w linii prostej, by jak najlepiej doświetlić wymagające wnętrza oraz zbudować system w pełni odpowiadający indywidualnym potrzebom.

ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR to nowoczesne akcesorium, dzięki któremu system szynoprzewodowy udaje się dopasować do potrzeb różnych przestrzeni.

* Pola wymagane