Złączka L do szyny montażowej TRACK 1 LINE L CONNECTOR Zobacz większe

Złączka L do szyny montażowej TRACK 1LINE L CONNECTOR

Produkt dostępny

19,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Napięcie 230V
Rodzaj szyn jednofazowa
Rodzaj montażu Natynkowe
System 1Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy oświetlenia na szynoprzewodzie to praktyczny sposób na zapewnienie optymalnych warunków oświetleniowych w domowych lub biurowych wnętrzach. Aby rozwiązanie działało sprawnie, warto zaopatrzyć się nie tylko w lampy i szynoprzewody, ale także w dodatkowe akcesoria, jak ZŁĄCZKA L DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE L CONNECTOR.

Niewielka ZŁĄCZKA L DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE L CONNECTOR to produkt współpracujący z naszymi systemami szynoprzewodowymi jednofazowymi, do montażu natynkowego lub podtynkowego.

Urządzenie wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej lub białej, dzięki czemu można łatwo połączyć je z innymi elementami systemu.

Złączka w kształcie litery L pozwala na połączenie dwóch szynoprzewodów pod kątem prostym, dzięki czemu udaje się stworzyć praktyczny system oświetleniowy, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

ZŁĄCZKA L DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE L CONNECTOR to praktyczne rozwiązanie, pozwalające na zbudowanie spersonalizowanego systemu szynoprzewodów do każdego wnętrza.

* Pola wymagane