Złączka do szyny magnetycznej jednofazowej TRACK MAGNETIC FLEX CONNECTOR ELECTRIC Zobacz większe

Alfa Złączka elektryczna do szyny magnetycznej jednofazowej TRACK MAGNETIC FLEX CONNECTOR ELECTRIC

Produkt dostępny

50,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Rodzaj montażu Podtynkowe
Wysokość (cm) 1.7
Głębokość 1,9 cm
Dodatkowe funkcje złączka chowa się w szynie
Szerokość (cm) 26,5
System Alfa
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe cieszą się wielką popularnością w oświetleniu wnętrz biurowych i usługowych. Coraz częściej wprowadza się je także do pomieszczeń mieszkalnych. Dla uzyskania optymalnego efektu warto wykorzystać wysokiej jakości produkty i akcesoria. Oprócz szyn, opraw i zasilaczy, przydają się też elastyczne złączki, jak choćby alfa złączka elektryczna do szyny magnetycznej jednofazowej TRACK MAGNETIC FLEX CONNECTOR ELECTRIC.

Łącznik TRACK MAGNETIC FLEX CONNECTOR ELECTRIC to rozwiązanie przeznaczone do systemów Alfa jednofazowych magnetycznych, montowanych natynkowo i podtynkowo. Pozwala na elastyczne połączenie dwóch szynoprzewodów pod wybranym kątem, w sposób niemalże niewidoczny – złączka chowa się bowiem w szynie.

Produkt został wykonany z trwałego materiału i występuje w naszej ofercie w dwóch kolorach: czarnym i białym, co pozwala na stworzenie spójnego wizualnie systemu o sporych walorach wizualnych.

Złączka TRACK MAGNETIC FLEX CONNECTOR ELECTRIC ułatwia dopasowywanie systemu oświetlenia szynoprzewodowego do indywidualnych potrzeb.

* Pola wymagane