AZ5139 - BETA TRACK MAGNETIC57 230V 1M BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC 57 230V szynoprzewód jednofazowy

Produkt dostępny

159,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Wysokość (cm) 5,7
Głębokość 3,1 cm
Szerokość (cm) 100
Materiał Metal
Napięcie 230V
Długość 100 cm
System Beta
Rodzaj Szyna, profil
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe w oświetleniu cieszą się nieustannie rosnącą popularnością, jako rozwiązania łączące funkcjonalność z ciekawym, nowoczesnym designem. Warto stawiać na produkty wysokiej jakości, jak BETA TRACK MAGNETIC 57 230V szynoprzewód jednofazowy.

Szyna BETA TRACK MAGNETIC 57 230V szynoprzewód jednofazowy to podstawowy element każdego oświetlenia szynoprzewodowego w systemie Beta. Jednofazowy magnetyczny produkt jest przeznaczony do montażu natynkowego. W naszej ofercie występuje w trzech różnych długościach, co ułatwia dopasowanie systemu do konkretnych potrzeb. Dodatkowe wykorzystanie złączek o zróżnicowanym kształcie, pozwalających na łączenie dwóch lub kilku profili, sprawia, że bez trudu da się w pełni spersonalizować oświetlenie szynoprzewodowe.

BETA TRACK MAGNETIC 57 230V szynoprzewód jednofazowy został wykonany z trwałego metalu. Można zdecydować się na produkt w dwóch uniwersalnych kolorach: czarnym lub białym, co znacząco ułatwia połączenie szyny z innymi elementami (złączkami, maskownicami, zasilaczami i oprawami), by stworzyć spójny wizualnie system o dużej funkcjonalności.

BETA TRACK MAGNETIC 57 230V szynoprzewód jednofazowy to podstawa do skutecznego, bezpiecznego i naprawdę pięknego oświetlenia niejednego mieszkania, biura lub lokalu usługowego.

* Pola wymagane