AZ5168 - BATA TRACK MAGNETIC57 230V COVER BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC57 230V COVER

Produkt dostępny

10,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe
Wysokość (cm) 0.8
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 230V
Głębokość 3,3 cm
Szerokość (cm) 100
Napięcie 230V
Materiał PVC
System Beta
Sposób montażu Magnetyczne
Rodzaj towaru Akcesoria
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe to nie tylko techniczne oświetlenie do biura czy lokalu usługowego. Coraz częściej wykorzystuje się je również we wnętrzach mieszkalnych, zwracając baczną uwagę na estetykę rozwiązania. Z tego względu przygotowaliśmy szeroki wachlarz akcesoriów poprawiających wygląd profili. Zalicza się do nich choćby BETA TRACK MAGNETIC57 230V COVER.

Maskownica BETA TRACK MAGNETIC57 230V COVER to osłona, nakładana od spodu na szynoprzewód, by przykryć nieużywany fragment lub osłonić strefę, w której znajduje się zasilacz. Poprawia to estetykę systemu, a także pozwala zabezpieczyć wnętrze przewodu przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń, mogących negatywnie wpływać na pracę oświetlenia.

BETA TRACK MAGNETIC57 230V COVER została wykonana z PVC w kolorze czarnym lub białym, w pełni odpowiadających wariantom barwnym pozostałych elementów systemów szynoprzewodowych z naszej oferty. Pozwala to stworzyć praktyczny i spójny wizualnie system do każdego wnętrza.

BETA TRACK MAGNETIC57 230V COVER to sposób na poprawę walorów wizualnych szynoprzewodów – szybko, sprawnie i bez nadmiernych kosztów.

* Pola wymagane