AZ5151 - BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR MECHANICAL BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR MECHANICAL

Produkt dostępny

11,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Podtynkowe
Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Wysokość (cm) 0.5
Głębokość 2,5 cm
Szerokość (cm) 8
Materiał Metal
Napięcie 230V
System Beta
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

System szynoprzewodowy dla pełnej funkcjonalności wymaga zastosowania wielu elementów i akcesoriów, które wpływają na bezpieczeństwo użytkowania i estetykę rozwiązania. Do przydatnych produktów zalicza się choćby BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR MECHANICAL.

Złączka BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR MECHANICAL służy do łączenia dwóch szynoprzewodowych w linii prostej. Zwiększa to funkcjonalność systemu oraz pozwala w pełni dopasować go do indywidualnych potrzeb oraz typu pomieszczenia (przestronne wnętrza, pokoje o nietypowym kształcie etc.), by wszystkie jego fragmenty zyskały odpowiedni poziom doświetlenia. Produkt jest przeznaczony do używania w ramach systemu Beta, na listwach jednofazowych magnetycznych, do montażu natynkowego lub podtynkowego.

BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR MECHANICAL został wykonany z trwałego metalu w kolorze czarnym. Dzięki temu bez większych trudności da się połączyć go z innymi akcesoriami i produktami dostępnymi w naszej ofercie: lampami, innymi łącznikami, maskownicami, zasilaczami czy oprawami oświetleniowymi (modele wiszące, reflektory, lampy liniowe).

BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR MECHANICAL stanowi ważny element skutecznego system oświetlenia na szynoprzewodach.

* Pola wymagane