AZ5152 - BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR ELECTRIC BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR ELECTRIC

Produkt dostępny

40,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 2.1
Szerokość (cm) 7
Głębokość 2.5 cm
Materiał PVC
Napięcie 230V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Rodzaj montażu Podtynkowe
Rodzaj montażu Natynkowe
System Beta
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Skuteczny system szynoprzewodowy wymaga nie tylko profili i opraw oświetleniowych. Oprócz nich niezbędne są rozmaite osprzęty i akcesoria, które wpływają na pracę całego rozwiązania. Do personalizacji finalnego produktu niejednokrotnie potrzebne bywają właściwe łączniki, jak BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR ELECTRIC.

BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR ELECTRIC pozwala na połączenie przewodów jednofazowych magnetycznych (łącznik umieszczany wewnątrz szyny), w ramach systemu Beta w montażu podtynkowym lub natynkowym. Dzięki temu da się zbudować rozwiązanie dopasowane do wymagań konkretnego pomieszczenia – nawet wnętrz o nietypowym kształcie czy sporych gabarytach, by odpowiednie doświetlić wszystkie przestrzenie i zapewnić komfort dla użytkowników.

BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR ELECTRIC został wykonany z PVC i w naszej ofercie występuje w kolorze czarnym, dzięki czemu dobrze łączy się z innymi elementami, jak szynoprzewody, zaślepki, zasilacze czy same oprawy. Pozwala to zbudować praktyczny i spójny estetycznie system do każdego wnętrza.

BETA TRACK MAGNETIC 230V STRAIGHT CONNECTOR ELECTRIC to niezmiernie wygodne rozwiązanie w dobrej cenie, do wykorzystania w domach prywatnych, lokalach usługowych i biurach.

* Pola wymagane