Złącze T prawe do szynoprzewodu TRACK 3 LINE T RIGHT Zobacz większe

Złącze T prawe do szynoprzewodu TRACK 3LINE T RIGHT

Produkt dostępny

53,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn trójfazowa
Rodzaj montażu Natynkowe
Dodatkowe funkcje Może pełnić funkcję zasilania listwy
System 3Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Prawidłowo dobrane elementy zasilające do szynoprzewodów gwarantują poprawność połączenia wszystkich części oraz zapewniają optymalne doświetlenie całego pomieszczenia. Warto stawiać na urządzenia sprawdzone i bezpieczne, jak choćby ZŁĄCZE T PRAWE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE T RIGHT.

Niewielkie i trwałe ZŁĄCZE T PRAWE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE T RIGHT zostało wyprodukowane z solidnego tworzywa. Na stronie Azzardo można znaleźć je w dwóch wersjach kolorystycznych (jednolicie białej i czarnej), dopasowanej do pozostałych elementów systemu szynoprzewodowego, oferowanych przez naszą firmę. Urządzenie nadaje się do bezpiecznego użytkowania z szynoprzewodami trójfazowymi do montażu natynkowego.

ZŁĄCZE T PRAWE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE T RIGHT w kształcie litery T pozwala na podpięcie trzech szynoprzewodów, dla których pełni funkcję zasilania.

Jeśli wykorzysta się ZŁĄCZE T PRAWE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE T RIGHT, można stworzyć bezpieczne i kompleksowe rozwiązania oświetleniowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

* Pola wymagane