Złącze proste do szyny montażowej Mini simple connection Zobacz większe

Złączka do szyny montażowej TRACK 3LINE MINI SIMPLE CONNECTION

Produkt dostępny

29,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Podtynkowe
Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn trójfazowa
Dodatkowe funkcje Złączka chowa się w szynie
System 3Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy szynoprzewodowe wymagają zastosowania odpowiednich akcesoriów i osprzętu, by stać się w pełni funkcjonalnym sposobem na oświetlenie wnętrz biurowych lub domowych. Bardzo przydatna bywa choćby złączka do szyny montażowej TRACK 3LINE MINI SIMPLE CONNECTION.

Złączka do szyny montażowej TRACK 3LINE MINI SIMPLE CONNECTION pozwala na proste połączenie dwóch szynoprzewodów trójfazowych, w ramach systemu 3Line, przy montażu podtynkowym lub natynkowym. Zwiększa to funkcjonalność oraz pozwala w pełni spersonalizować oświetlenie, dostosowując je do indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danego wnętrza.

Niewielka złączka występuje w dwóch kolorach: czarnym lub białym, by jeszcze łatwiej dało się dopasować ją do całego systemu i wszystkich akcesoriów, występujących w naszej ofercie, potrzebnych do stworzenia praktycznego i spójnego wizualnie systemu. Co więcej produkt zapewnia trwałe łączenie, ale nie wpływa na estetykę systemu – złączka chowa się bowiem w szynie.

Złączka do szyny montażowej TRACK 3LINE MINI SIMPLE CONNECTION to praktyczny sposób na poprawę funkcjonalności domowych czy biurowych systemów szynoprzewodowych.

* Pola wymagane