Adaper do szyny montażowej Track Electric 3 Line Zobacz większe

Adapter do szynoprzewodu TRACK ELECTRIC 3LINE

Produkt dostępny

37,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn trójfazowa
Rodzaj montażu Podtynkowe
System 3Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Praktyczny system oświetleniowy wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów i dodatków, zwiększających funkcjonalność rozwiązania. Jednym z istotnych produktów jest choćby właściwie dobrany adapter, jak nasz adapter do szynoprzewodu TRACK ELECTRIC 3LINE.

Adapter do szynoprzewodu TRACK ELECTRIC 3LINE to istotny element instalacji szynoprzewodowej, pozwalający na zawieszenie na szynie dowolnie wybranych opraw oświetleniowych (np. lamp wiszących). Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie w pełni spersonalizowanej aranżacji i systemu oświetleniowego, podkreślenie klimatu wnętrza oraz zwiększenie wygody korzystania z niego.

Oferowany adapter do szynoprzewodu TRACK ELECTRIC 3LINE jest przeznaczony do systemu 3Line trójfazowego (montaż podtynkowy i natynkowy). Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: białej lub czarnej), dzięki czemu da się go połączyć z innymi elementami systemowymi, dostępnymi w naszej ofercie.

Dzięki użyciu takiego produktu, jak adapter do szynoprzewodu TRACK ELECTRIC 3LINE zyskuje się niezmiernie funkcjonalne oświetlenie, spersonalizowane wnętrze i atrakcyjną aranżację przestrzeni.

* Pola wymagane