Zaślepka do szynoprzewodu TRACK 3 LINE END CAP Zobacz większe

Prezentacja wideo

Zaślepka do szynoprzewodu TRACK 3LINE END CAP

Produkt dostępny

11,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj szyn trójfazowa
System 3Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie w formie szynoprzewodów zyskuje coraz większą popularność w domach prywatnych. Z tego też względu przygotowaliśmy szeroki wybór praktycznych akcesoriów wspierających pracę systemu oraz poprawiających jego estetykę, jak praktyczna ZAŚLEPKA DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE END CAP.

Produkt wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie w dwóch uniwersalnych kolorach: czarnym i białym, dopasowanych kolorystycznie do pozostałych elementów systemu, dostępnych na naszej stronie. Dzięki temu oferowane produkty bez trudu wpisują się w większość domowych aranżacji w niemal dowolnym stylu.

ZAŚLEPKA DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE END CAP to wygodne zabezpieczenie zakończeń systemu szynowego trójfazowego. Równocześnie chroni przewody wewnątrz oraz podnosi estetykę całego systemu. Idealnie pasuje do szyn dostępnych na stronie Azzardo. Może być montowana zarówno na szynach podtynkowych, jak i natynkowych.

ZAŚLEPKA DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE END CAP to praktyczne uzupełnienie skutecznego i efektownego systemu oświetlenia wnętrz do niemal każdego pomieszczenia domowego lub biurowego.

* Pola wymagane