AZ5121 - NEO SERIE 120 8W BK.png Zobacz większe

NEO SERIE 120 8W BK CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

269,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 6,5
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 3 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Szerokość klosza 12,8 cm
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 13
Żywotność 30000 h.
Moc maksymalna 8W
Wysokość klosza 2 x 3
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Lumeny 326
Temperatura barwowa 3000-6970K
Materiał PVC
Kąt regulacji 40°
Napięcie 48V
Kąt świecenia 33°
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Ruchome źródło światła Tak
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Neo
Głebokość klosza 3
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Minimalistyczne oprawy techniczne na szynoprzewodach nie są już kojarzone wyłącznie z systemami dla firm. Obecnie coraz częściej wprowadza się takie produkty, jak NEO SERIE 120 8W BK, również do domowych aranżacji.

Lampa NEO SERIE 120 8W BK należy do szerszej rodziny produktów, działających na szynoprzewodach. Prezentowane rozwiązanie można użyć na listwach jednofazowych magnetycznych w ramach systemu Neo. Reflektor sprawdza się jako oświetlenie punktowe, dekoracyjne, strefowe lub ogólne, jeśli tylko dobierze się odpowiednią liczbę opraw do danego wnętrza. Do uzyskania optymalnych warunków wystarczy wykorzystać opcję regulowania kąta świecenia oprawy oraz łatwe dopasowywanie natężenia i temperatury barwowej światła.

Reflektor NEO SERIE 120 8W BK może być sterowany zdalnie. Służy do tego nasza praktyczna aplikacja AZzardo Smart na urządzenia mobilne z dostępem do Internetu. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z dedykowanego pilota w technologii Bluetooth. Można kontrolować pracę pojedynczej lampy lub stworzyć i zarządzać całymi grupami oświetleniowymi.

NEO SERIE 120 8W BK to skrajnie uproszczona forma, wpisująca się w większość modnych aranżacji minimalistycznych, nowoczesnych, industrialnych i skandynawskich. Chętnie montuje się ją w kuchniach, sypialniach i salonach, choć równie dobre efekty uzyskuje się też w przedpokojach, na klatkach schodowych i w korytarzach – wszędzie tam, gdzie potrzeba dobrego doświetlenia i nie chce się nadmiernie zabudowywać ciasnych wnętrz.

Lampa NEO SERIE 120 8W BK to prostokątna, wąska oprawka o zaokrąglonych narożnikach, przymocowana do podstawy, wsuwanej w szynoprzewód. Została wykonana z czarnego PVC i metalu. Osadzono w niej zintegrowane źródło światła LED, wyróżniające się dużą żywotnością i dobrym współczynnikiem oddawania barw, co zapewnia optymalne doświetlenie nawet wymagających wnętrz.

Reflektory NEO SERIE 120 8W BK to skuteczne i ekonomiczne oświetlenie do domu, biura lub lokali usługowych.

* Pola wymagane