AZ5125 - NEO SERIE 180 6W WH.png Zobacz większe

NEO SERIE 180 6W WH CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

269,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Wysokość (cm) 3.3
Szerokość (cm) 26
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 3 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Współczynnik oddawania barw ≥ 90
Żywotność 30000 h.
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Moc lampy LED 7W
Lumeny 397
Temperatura barwowa 3000-5600K
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Materiał PVC
Kąt świecenia 147°
Napięcie 48V
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Neo
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne lampy na szynoprzewodach to praktyczny i estetyczny sposób na oświetlenie domowych wnętrz. Wystarczy zdecydować się na wysokiej jakości przewody i akcesoria oraz stylowe oprawy, jak NEO SERIE 180 6W WH.

Lampa liniowa NEO SERIE 180 6W WH to rozwiązanie z większej rodziny, przystosowanej do pracy na szynoprzewodach. Prezentowaną lampę można stosować w ramach systemów Neo, na szynach magnetycznych jednofazowych. Używa się jej jako oświetlenia strefowego lub ogólnego, dobierając właściwą liczbę opraw do wnętrza i dbając o ich odpowiednie rozmieszczenie względem siebie. Wielką pomocą bywa też możliwość dopasowania natężenia i temperatury barwowej światła.

Model NEO SERIE 180 6W WH jest przystosowany do zdalnego sterowania. Odbywa się to za pośrednictwem aplikacji AZzardo Smart na urządzenia mobilne z dostępem do Internetu. Inną opcją jest nasz dedykowany pilot Bluetooth. Z ich pomocą steruje się pojedynczymi punktami świetlnymi lub grupami lamp (opcja parowania opraw).

NEO SERIE 180 6W WH wpisuje się zwłaszcza w nurty minimalistyczne, industrialne i skandynawskie. W przestrzeni mieszkalnej warto umieścić ją w kuchniach, salonach czy sypialniach, a także w korytarzach i na klatkach schodowych. Zapewnia dobry poziom oświetlenia oraz nie zajmuje dużo miejsca, co przydaje się w ciasnych pomieszczeniach.

Lampa NEO SERIE 180 6W WH to wydłużona oprawka z PVC w kolorze białym, w której umieszczono dobrej jakości, energooszczędne źródło światła LED (wysoka żywotność i dobry współczynnik oddawania barw), co pozwala na poprawę warunków oświetleniowych w domowych wnętrzach.

Oprawa liniowa NEO SERIE 180 6W WH to nowoczesny sposób na oświetlenie do domu, biura lub lokalu usługowego.

* Pola wymagane