AZ5128 - NEO SERIE 220 9W BK.png Zobacz większe

NEO SERIE 220 9W BK CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

449,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 98
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 8,4 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Szerokość klosza 8,4 cm
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 8,4
Żywotność 30000 h.
Moc maksymalna 10W
Wysokość klosza 6.1
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Lumeny 310
Temperatura barwowa 3000-6400K
Materiał Metal / PVC
Napięcie 48V
Kąt świecenia 106°
Rodzaj lamp Lampy wiszące
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Neo
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

W ramach systemów szynoprzewodowych stosuje się nie tylko lampy liniowe i reflektory. W aranżacjach domowych chętnie montuje się również modele wiszące, jak NEO SERIE 220 9W BK.

Lampa NEO SERIE 220 9W BK należy do dużej rodziny rozwiązań AZzardo, przystosowanych do pracy na szynoprzewodach. Prezentowana oprawa nadaje się dla systemów Neo i szyn jednofazowych magnetycznych. Używa się jej jako oświetlenia strefowego lub ogólnego – w zależności od liczby opraw i ich rozmieszczenia na szynoprzewodzie. W uzyskaniu optymalnych warunków pomaga regulacja natężenia i temperatury barwowej.

Sterowanie lampą NEO SERIE 220 9W BK może się odbywać zdalnie, z pomocą naszej aplikacji AZzardo Smart na urządzenia z dostępem do Internetu. Oprócz niej niektórzy klienci decydują się na wariant z pilotem Bluetooth. Za ich pośrednictwem da się kontrolować działanie pojedynczych opraw lub całych zespołów oświetleniowych.

Model NEO SERIE 220 9W BK może być wykorzystany w ramach większości modnych aranżacji nowoczesnych, utrzymanych w duchu skandynawskich, industrialnym, minimalistycznym czy klasycznym. W warunkach domowych trafia do różnych typów przestrzeni: w kuchni (nad wyspą), salonie (nad zestawem mebli) czy sypialni (w pobliżu łóżka)s, ale też w przedpokojach, na korytarzach i klatkach schodowych (montowana na dobrej wysokości, poza głównymi ciągami komunikacyjnymi).

NEO SERIE 220 9W BK to kulista oprawka na długim przewodzie, wykonana z metalu i PVC w kolorze czarnym. Umieszczono w niej energooszczędne źródło światła LED o dużej żywotności i dobrym współczynniku oddawania barw.

NEO SERIE 220 9W BK to nowoczesne oświetlenie w atrakcyjnej cenie, z którego warto skorzystać nie tylko w biurze czy restauracji, ale też w domu.

* Pola wymagane