NIKLAS SENSOR WALL IP44 Zobacz większe

NIKLAS SENSOR WALL IP44

Produkt dostępny

329,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 32
Głębokość 12 cm
Dodatkowe funkcje Master Slave System
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP44 IP
Szerokość (cm) 16
Moc maksymalna 60W
Rodzaj gwintu E27
Materiał Metal / Szkło
Napięcie 230V
Rodzaj lamp Zewnętrzne
Możliwość parowania lamp w grupy Tak (lampa Master)
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Czujnik ruchu tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Coraz więcej osób decyduje się na montaż oryginalnych opraw oświetleniowych na elewacjach budynków mieszkalnych lub biurowych. Dzięki temu zyskuje się nie tylko optymalne doświetlenie przestrzeni, ale także tworzy się przyjemny nastrój oraz dekoruje się elewację. Do takich celów idealnie nadaje się lampa ścienna NIKLAS SENSOR WALL IP44.

Kinkiet NIKLAS SENSOR WALL IP44 to mniejszy z produktów, należących do tej rodziny lamp ściennych, o wysokim współczynniku ochrony, dzięki któremu mogą być one bez przeszkód wykorzystywane jako oświetlenie zewnętrzne. Lampy montuje się pojedynczo albo łączy w zespoły, dla uzyskania kompleksowego i spójnego wizualnie systemu oświetlenia elewacji.

NIKLAS SENSOR WALL IP44 najczęściej trafia na balkony, tarasy i w pobliże drzwi wejściowych. Można jednak użyć go także jako dekoracyjnego oświetlenia całej elewacji.

Ze względu na ascetyczny design, oprawa bywa często łączona z aranżacjami minimalistycznymi i nowoczesnymi. Bez przeszkód jednak da się wykorzystać ją także w ogrodzie skandynawskim, klasycznym lub boho.

NIKLAS SENSOR WALL IP44 to niewielka, prostopadłościenna skrzynka metalowa w kolorze czarnym z dużymi przeszkleniami. We wnętrzu montuje się pojedyncze źródło światła. Lampa współpracuje z produktami LED – można wykorzystać klasyczne rozwiązania lub modele dekoracyjne.

Wielką zaletą urządzenia jest czujnik ruchu, dzięki czemu lampa włącza się automatycznie, zawsze gdy jest potrzebna. Może być również stosowana jako lampa Master w przypadku grupowania lamp w systemie Master Slave.

NIKLAS SENSOR WALL IP44 to praktyczny i efektowny sposób na oświetlenie przydomowej przestrzeni.

* Pola wymagane