Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Złączka do szyny montażowej TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR Zobacz większe

Złączka do szyny montażowej TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR

Produkt dostępny

17,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Ilość faz jednofazowa
Rodzaj szyn Natynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Systemy szynowe to niezmiernie praktyczny sposób na optymalne doświetlenie przestrzeni w domu lub biurze. Do zbudowania perfekcyjnego rozwiązania przydają się nie tylko szynoprzewody i lampy, ale także odpowiednio dobrane akcesoria, jak ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR.

ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR współpracuje z obecnymi na stronie Azzardo systemami trójfazowymi do montażu natynkowego. Produkt wykonano z trwałego tworzywa sztucznego. W ofercie Azzardo występuje w dwóch uniwersalnych kolorach (czarnym i biały), dzięki czemu można łatwo połączyć go z pozostałymi elementami systemów szynoprzewodowych.

ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR pozwala na połączenie dwóch szynoprzewodów w linii prostej, by jak najlepiej doświetlić wymagające wnętrza oraz zbudować system w pełni odpowiadający indywidualnym potrzebom.

ZŁĄCZKA DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE STRAIGHT CONNECTOR to nowoczesne akcesorium, dzięki któremu system szynoprzewodowy udaje się dopasować do potrzeb różnych przestrzeni.

* Pola wymagane