Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Złączka L do szyny montażowej TRACK 1 LINE L CONNECTOR Zobacz większe

Złączka L do szyny montażowej TRACK 1 LINE L CONNECTOR

Produkt dostępny

19,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Ilość faz jednofazowa
Rodzaj szyn Natynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Systemy oświetlenia na szynoprzewodzie to praktyczny sposób na zapewnienie optymalnych warunków oświetleniowych w domowych lub biurowych wnętrzach. Aby rozwiązanie działało sprawnie, warto zaopatrzyć się nie tylko w lampy i szynoprzewody, ale także w dodatkowe akcesoria, jak ZŁĄCZKA L DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE L CONNECTOR.

Niewielka ZŁĄCZKA L DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE L CONNECTOR to produkt współpracujący z naszymi systemami szynoprzewodowymi jednofazowymi, do montażu natynkowego lub podtynkowego.

Urządzenie wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej lub białej, dzięki czemu można łatwo połączyć je z innymi elementami systemu.

Złączka w kształcie litery L pozwala na połączenie dwóch szynoprzewodów pod kątem prostym, dzięki czemu udaje się stworzyć praktyczny system oświetleniowy, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

ZŁĄCZKA L DO SZYNY MONTAŻOWEJ TRACK 1 LINE L CONNECTOR to praktyczne rozwiązanie, pozwalające na zbudowanie spersonalizowanego systemu szynoprzewodów do każdego wnętrza.

* Pola wymagane