Zostaw wiadomość


W tej chwili nie jesteśmy dostępni. Prosimy zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

Zostaw wiadomość
Złącze I do szyny magnetycznej jednofazowej TRACK MAGNETIC I CONNECTOR ELECTRIC Zobacz większe

Złączka elektryczna do szyny magnetycznej jednofazowej TRACK MAGNETIC STRAIGHT

Produkt dostępny

53,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni


Wysyłka w 48-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Ilość faz jednofazowa magnetyczna
Rodzaj szyn Natynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe
Ile lumenów potrzebujesz?

Wygodne systemy oświetlenia na szynoprzewodzie trafiają coraz częściej nie tylko do zakładów usługowych i magazynów, ale także do prywatnych wnętrz mieszkalnych. Warto zaopatrzyć się nie tylko w efektowne oprawy, ale też praktyczne elementy konstrukcyjne, jak złączka I do szyny magnetycznej jednofazowej track magnetic straight.

Niewielka złączka I do szyny magnetycznej jednofazowej track magnetic straight jest przeznaczona do systemów jednofazowych magnetycznych, montowanych podtynkowo lub natynkowo. Umożliwia połączenie dwóch listew w linii prostej, by jak najlepiej dopasować długość szyny do potrzeb konkretnego wnętrza.

Produkt wykonano z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. W naszej ofercie występuje w dwóch kolorach: czarnym lub białym, przez co łatwo dopasować ją do innych akcesoriów do szynoprzewodów, obecnych w naszej ofercie.

Złączka I do szyny magnetycznej jednofazowej track magnetic straight to praktyczne rozwiązanie, pozwalające na rozbudowanie i personalizację wygodnego systemu oświetlenia na szynoprzewodzie.

* Pola wymagane