Pilot Bluetooth Track Magnetic BLUETOOTH REMOTE Zobacz większe

Prezentacja wideo

Pilot Bluetooth 3 group Track Magnetic BLUETOOTH REMOTE

Produkt dostępny

99,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Natynkowe
Rodzaj montażu Podtynkowe
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Lampy ściemnialne SMART Sterowana aplikacją AZzardo Smart
Smart / Bluetooth akcesoria Pilot Bluetooth
System Beta
System Neo
System Alfa
System Gamma
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Sterowanie domowym oświetleniem może odbywać się na wiele sposobów. Coraz więcej osób korzysta z rozwiązań inteligentnych, sprawiając, że korzystanie z domowych wnętrz staje się jeszcze wygodniejsze. Do tego celu można użyć takich produktów, jak nasz pilot Bluetooth Track Magnetic BLUETOOTH REMOTE.

BLUETOOTH REMOTE to funkcjonalny pilot pozwalający na sterowanie pojedynczymi oprawami lub całymi zespołami oświetleniowymi (możliwość parowania lamp). Komunikacja między urządzeniem a lampami odbywa się za pośrednictwem Bluetooth, co oznacza, że do sprawnego działania nie potrzeba dostępu do sieci WiFi. Urządzenie może jednak współpracować z naszą aplikacją Azzardo Smart, a także z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant, by jeszcze bardziej usprawnić sterowanie oświetleniem w domu lub biurze.

Z pomocą pilota można tworzyć i kontrolować grupy oświetleniowe, włączać/wyłączać lampy, regulować podstawowe parametry światła, jak natężenie i temperatura barwowa. Urządzenie posiada też wyłącznik czasowy.

Jeśli zastosuje się nasz BLUETOOTH REMOTE (z trwałego materiału w kolorze czarnym) można sterować lampami na szynoprzewodach w systemie Alfa, Beta, Gamma, Neo.

BLUETOOTH REMOTE to praktyczne rozwiązanie, które znacząco ułatwia kontrolowanie warunków oświetleniowych w rozmaitych wnętrzach.

* Pola wymagane