AZ5289 - GAMA NIKO TRACK MAGNETIC 5MM 12W CCT BLUTOOTH BK.png Zobacz większe

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

399,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Wysokość (cm) 13,6
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 4,4 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 11,5
Moc maksymalna 12W ±10%
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Lumeny 3000K: 825 4000K: 738 6000K: 643
Temperatura barwowa 2700-6000K
Materiał Aluminium
Napięcie 48V
Kąt świecenia 24°
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Gamma
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne produkty oświetleniowe na szynoprzewodach to już nie tylko lampy techniczne, ale też efektowne rozwiązania do wykorzystania w modnych aranżacjach mieszkalnych. Świetnym tego przykładem jest nasza lampa tuba GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK.

Reflektor GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK należy do dużej rodziny opraw oświetleniowych, dostępnych na naszej stronie, do wykorzystania z funkcjonalnymi systemami szynoprzewodowymi. Prezentowana oprawa współpracuje z jednofazowymi szynami magnetycznymi. Niekiedy lampę stosuje się pojedynczo jako oświetlenie zadaniowe lub dekoracyjne. Znacznie częściej spotyka się ją jednak w większych zespołach, które zapewniają oświetlenie główne lub strefowe. Dla uzyskania idealnych warunków bardzo przydatna bywa możliwość przesuwania lamp względem siebie na listwach, zmiana kąta świecenia każdej z opraw, a także regulowanie temperatury barwowej i natężenia światła.

Lampy GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK mogą być sterowane tradycyjnie (włącznik światła) lub zdalnie (Bluetooth lub sieci WiFi). Pomocna bywa choćby nasza aplikacja AZzardo Smart, pozwalająca na kontrolowanie pracy każdej z opraw niezależnie lub całych grup produktów. Opcjonalnie nasi klienci mogą zdecydować się na wariant sterowania oświetleniem z pomocą dedykowanego pilota.

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK odznacza się nowoczesnym, prostym designem. Sprawia to, że w naturalny sposób wpisuje się w większość modnych obecnie aranżacji opartych na rozwiązaniach geometrycznych, jak choćby nurt skandynawski, boho czy urban jungle. Dodatkowo warto sprawdzić ich funkcjonalność w przestrzeniach industrialnych i klasycznych. W domowych przestrzeniach lampa bywa wykorzystywana w zasadzie we wszystkich typach pomieszczeń – od wnętrz rekreacyjno-reprezentacyjnych, przez kuchnię i jadalnię, aż do ciągów komunikacyjnych (korytarz, klatka schodowa).

GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK to niewielka, cylindryczna oprawka na małej podstawce. Wykonano ją z aluminium w czarnym kolorze, a w jej centrum osadzono energooszczędny, zintegrowany moduł LED, odznaczający się dużą żywotnością i wysokim współczynnikiem oddawania barw.

Lampy GAMMA NIKO TRACK MAGNETIC 5mm 12W CCT BLUETOOTH BK idealnie sprawdzają się w oświetleniu przestrzeni mieszkalnych, biurowych i użytkowych.

* Pola wymagane