AZ5293 - GAMMA KIRA TRACK MAGNETIC 5MM 18W 3000K BK.png Zobacz większe

GAMMA KIRA TRACK MAGNETIC 5mm 18W BK

Produkt dostępny

249,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Bluetooth Nie
Rodzaj szyn Podtynkowe
Rodzaj szyn Natynkowe
Wysokość (cm) 2,7
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 48V
Głębokość 2,5 cm
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Ilość źródła światła 1
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 32,8
Moc maksymalna 18W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Lumeny 1736
Temperatura barwowa 3000K
Napięcie 48V
Materiał Aluminium / PVC
Kąt świecenia 36°
Rodzaj lamp Lampa liniowa
System Gamma
Sposób montażu Magnetyczne
Rodzaj towaru Lampy
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie szynoprzewodowe do domu ma coraz większe grono zwolenników, zwracających uwagę na funkcjonalność i estetykę produktu. Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na naszą lampę liniową GAMMA KIRA TRACK MAGNETIC 5mm 18W 3000K BK.

Nowoczesne rozwiązanie GAMMA KIRA TRACK MAGNETIC 5mm 18W 3000K BK to produkt z większej rodziny opraw do montażu na szynoprzewodach. Wybrana lampa może być stosowana w połączeniu z listwami jednofazowymi magnetycznymi pojedynczo (oświetlenie zadaniowe) lub po kilka produktów, tworzących funkcjonalne oświetlenie strefowe lub ogólne.

Prostota oprawy GAMMA KIRA TRACK MAGNETIC 5mm 18W 3000K BK wpisuje się w głównej mierze w minimalistyczne nurty, stawiające na ascetyczne, geometryczne formy, obecne choćby w aranżacjach skandynawskich i nowoczesnych. Tego typu produkty sprawdzają się też w przestrzeniach klasycznych lub industrialnych. Wygodne oświetlenie warto zastosować w większości rodzajów domowych wnętrz, w tym zwłaszcza w kuchniach, salonach i sypialniach, a także w ciągach komunikacyjnych (przedpokojach, korytarzach, klatkach schodowych).

GAMMA KIRA TRACK MAGNETIC 5mm 18W 3000K BK to mocno wydłużona oprawka z aluminium (w kolorze czarnym) i PVC. W jej wnętrzu zainstalowano energooszczędne, zintegrowane źródło światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw, dzięki czemu produkt sprawdza się również w przestrzeniach, gdzie kluczowe jest precyzyjne odzwierciedlenie kolorów, np. oświetlenie garderoby, strefy w pobliżu toaletki lub przy oświetleniu dzieł sztuki.

GAMMA KIRA TRACK MAGNETIC 5mm 18W 3000K BK to nowoczesny sposób na skuteczne i oszczędne oświetlenie do wielu wnętrz domowych, biurowych i usługowych.

* Pola wymagane