Bramka dostępowa Track Magnetic BLUETOOTH GATEWAY SMART Zobacz większe

Bramka dostępowa Track Magnetic BLUETOOTH GATEWAY SMART

Produkt dostępny

239,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-72H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP 20 IP
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Sieć WiFi 2.4 GHz
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Współpraca Amazon Alexa / Google Assistant
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Tak
Lampy ściemnialne SMART Sterowana aplikacją AZzardo Smart
Smart / Bluetooth akcesoria Bramka WIFI
System Alfa
System Gamma
System Beta
System Neo
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

System domowego oświetlenia wymaga zastosowania odpowiedniej instalacji i właściwych lamp, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości, jakie dają rozwiązania typu smart. Do tego celu przydają się inteligentne oprawy oświetleniowe, a także bramka dostępowa Track Magnetic BLUETOOTH GATEWAY SMART.

BLUETOOTH GATEWAY SMART łączy się z Internetem za pośrednictwem sieci WiFi (przez domowy router) a z urządzeniami oświetleniowymi dzięki technologii Bluetooth. Umożliwia to wprowadzenie zdalnego sterowania domowymi lampami (również grupami oświetleniowymi), między innymi za pośrednictwem naszej aplikacji AZzardo Smart (dowolne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu) bądź dedykowanego pilota. Pozwala również na sterowanie głosowe dzięki Google Assistant lub Amazon Alexa.

Dzięki użyciu naszej bramki można sterować lampami na szynoprzewodach magnetycznych w ramach systemów Alfa, Beta, Gamma, Neo.

Bramka została wykonana z trwałego materiału w kolorze białym. Smart Gateway to praktyczny sposób na wygodne sterowanie domowym oświetleniem w ramach rozwiązań smart.

* Pola wymagane