AZ5303 - GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5MM 20W CCT BLUETOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 20W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

399,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Wysokość (cm) 2.7
Szerokość (cm) 60.8
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 2.5 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Współczynnik oddawania barw ≥ 90
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Moc lampy LED 20W ±10%
Lumeny 3000K: 1026 4000K: 823 6000K: 924
Temperatura barwowa 2700-6000K
CCT regulacja barwy światła tak
Ściemniacz Tak
Materiał Aluminium / PVC
Napięcie 48V
Kąt świecenia 120°
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 48V
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Gamma
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie szynoprzewodowe do domowych wnętrz to opcja niezmiernie praktyczna, z której chętnie korzysta coraz większe grono osób, poszukujących komfortu i funkcjonalności. Na wszystkie te potrzeby odpowiada nasza lampa liniowa GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 20W CCT BLUETOOTH BK.

Oprawa GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 20W CCT BLUETOOTH BK zalicza się do grupy lamp AZzardo współpracujących z jednofazowymi systemami szynoprzewodów magnetycznych. Montuje się ją pojedynczo jako oświetlenie zadaniowe lub łączy w zespoły opraw odpowiednio rozmieszczonych względem siebie na przewodzie (oświetlenie ogólne, strefowe). Do uzyskania optymalnych warunków oświetleniowych i pożądanych scen świetlnych można wykorzystać opcję regulowania temperatury barwowej i natężenia światła.

Sterowanie lampami GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 20W CCT BLUETOOTH BK może odbywać się tradycyjnie przez włącznik ścienny lub zdalnie, wykorzystując łączność Bluetooth lub WiFi. Niezmiernie wygodnym rozwiązaniem jest nasza aplikacja AZzardo Smart, z którą lampa jest w pełni kompatybilna. Pozwala to na kontrolowanie poszczególnych opraw lub grup produktów. Opcjonalnie nasi klienci mogą zdecydować się na zestaw sterowany z pomocą pilota.

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 20W CCT BLUETOOTH BK odznacza się skrajnie uproszczonym, minimalistycznym designem, wpisującym się w najważniejsze nurty nowoczesnej aranżacji wnętrz. Chętnie wprowadza się ją także do pomieszczeń skandynawskich, industrialnych i klasycznych.

Lampa GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 20W CCT BLUETOOTH BK ma prostą, wydłużoną oprawkę z aluminium w kolorze czarnym. Od spodu zamontowano zintegrowane źródło światła LED, przykryte osłoną z PVC. Produkt wyróżnia się dużą energooszczędnością i wysokim współczynnikiem oddawania barw.

GAMMA SAGA TRACK MAGNETIC 5mm 20W CCT BLUETOOTH BK idealnie sprawdza się w roli oświetlenia wnętrz mieszkalnych, biurowych czy lokali użytkowych.

* Pola wymagane