Złącze regulowane do szynoprzewodu TRACK 3 LINE ADJUSTABLE Zobacz większe

Złącze regulowane do szynoprzewodu TRACK 3LINE ADJUSTABLE

Produkt dostępny

63,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Ilość faz trójfazowa 230V
Napięcie 230V
System 3Line
Sposób montażu Standardowe
Rodzaj towaru Akcesoria
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Popularność systemów szynoprzewodowych w oświetleniu wnętrz wzrasta z roku na rok. Dlatego w Azzardo oferujemy szeroki wachlarz praktycznych akcesoriów, dzięki którym można dopasować szynoprzewody do każdej przestrzeni. Jednym z podstawowych produktów jest choćby ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE.

Oprócz standardowych zaślepek do szynoprzewodów, często stosuje się praktyczne ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE. Dzięki nim można połączyć dwie szyny w system, pozwalający na lepsze oświetlenie różnych wnętrz, nawet tych o nietypowym kształcie. Niezmiernie przydatny bywa ruchomy przegub, umożliwiający precyzyjną regulację kąta połączenia obu szyn.

ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie produkt występuje w dwóch praktycznych kolorach: czarnym i białym, podobnie jak inne elementy całej instalacji. Dzięki temu bez większego trudu udaje się wprowadzić system szynoprzewodów do niemal każdej aranżacji wnętrz.

Trwałe i łatwe w użyciu ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE to idealne uzupełnienie funkcjonalnego systemu szynoprzewodów oświetleniowych.

* Pola wymagane