Złącze regulowane do szynoprzewodu TRACK 3 LINE ADJUSTABLE Zobacz większe

Złącze regulowane do szynoprzewodu TRACK 3LINE ADJUSTABLE

Produkt dostępny

63,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn trójfazowa
Rodzaj montażu Natynkowe
System 3Line
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Popularność systemów szynoprzewodowych w oświetleniu wnętrz wzrasta z roku na rok. Dlatego w Azzardo oferujemy szeroki wachlarz praktycznych akcesoriów, dzięki którym można dopasować szynoprzewody do każdej przestrzeni. Jednym z podstawowych produktów jest choćby ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE.

Oprócz standardowych zaślepek do szynoprzewodów, często stosuje się praktyczne ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE. Dzięki nim można połączyć dwie szyny w system, pozwalający na lepsze oświetlenie różnych wnętrz, nawet tych o nietypowym kształcie. Niezmiernie przydatny bywa ruchomy przegub, umożliwiający precyzyjną regulację kąta połączenia obu szyn.

ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie produkt występuje w dwóch praktycznych kolorach: czarnym i białym, podobnie jak inne elementy całej instalacji. Dzięki temu bez większego trudu udaje się wprowadzić system szynoprzewodów do niemal każdej aranżacji wnętrz.

Trwałe i łatwe w użyciu ZŁĄCZE REGULOWANE DO SZYNOPRZEWODU TRACK 3 LINE ADJUSTABLE to idealne uzupełnienie funkcjonalnego systemu szynoprzewodów oświetleniowych.

* Pola wymagane