AZ5185 - BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

399,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn Natynkowe
Rodzaj szyn Podtynkowe easyfix (żabki/moutingplate)
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Bluetooth Tak
Rodzaj szyn Podtynkowe
Wysokość (cm) 13
Ilość faz jednofazowa magnetyczna 230V
Głębokość 6 cm
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Szerokość klosza 6 cm
Ilość źródła światła 1
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Żywotność 30000 h.
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Moc maksymalna 20W
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Wysokość klosza 13 cm
Ściemniacz Tak
CCT regulacja barwy światła tak
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Lumeny 2388
Temperatura barwowa 3000-6000K
Napięcie 230V
Materiał Aluminium extruded sections
Kąt świecenia 24°
Ruchome źródło światła Tak
Rodzaj lamp Lampa tuba, refelektor
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
Lampy ściemnialne SMART Tak
System Beta
Sposób montażu Magnetyczne
Rodzaj towaru Lampy
Sterowanie włącznikiem/sciemniaczem ściennym Bluetooth Opcjonalnie
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodzie potrafi sprawdzać się nie tylko w sklepach i restauracjach. Coraz chętniej takie produkty umieszcza się w domowych aranżacjach. Jeśli tylko postawi się na odpowiednie oprawy, jak nasza BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH BK.

Reflektor BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH BK to niewielka oprawa należąca do rodziny produktów do montażu na szynoprzewodach. Wybrane rozwiązanie może być stosowane w ramach systemów magnetycznych jednofazowych. Pojedyncze lampy wykorzystuje się jako oświetlenie dekoracyjne (punktowe) lub zadaniowe. Większe grupy potrafią zapewnić wystarczający poziom oświetlenia, by rozjaśnić wybraną strefę lub całe pomieszczenie. Uniwersalna lampa BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH BK nadaje się do użycia w większości pomieszczeń domowych – od kuchni i jadalni do sypialni i salonu, z uwzględnieniem korytarzy i klatek schodowych.

Lampy BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH BK można swobodnie przesuwać na szynoprzewodach oraz regulować kąt świecenia każdej z nich, by dobrać warunki do konkretnych potrzeb. Co więcej produkt umożliwia łatwą zmianę natężenia (opcja ściemniacza) oraz modyfikacji temperatury barwowej. Oprawy MAKITA mogą być sterowane zdalnie – za pośrednictwem naszej aplikacji AZzardo Smart lub opcjonalnie pilota w technologii Bluetooth, które pozwalają na kontrolowanie działania poszczególnych opraw lub grup produktów.

Prostota lampy BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH BK sprawia, że idealnie wpisuje się w założenia większości współczesnych nurtów. Można ją zamontować w pomieszczeniach industrialnych, minimalistycznych i skandynawskich. Ciekawie ożywia też wnętrza boho i klasyczne.

BETA MAKITA 230V TRACK MAGNETIC 20W CCT BLUETOOTH BK to niewielka, cylindryczna oprawka z czarnego aluminium. Osadzono w niej zintegrowane źródło światła LED o wysokim współczynniku oddawania barw i dużej żywotności.

Lampy z rodziny MAKITA to idealny sposób na energooszczędne oświetlenie rozmaitych wnętrz w domu, biurze czy w lokalu usługowym.

* Pola wymagane