AZ5160 - BATA TRACK MAGNETIC57 230V CORNER90 B BK.png Zobacz większe

BETA TRACK MAGNETIC57 230V CORNER90 B

Produkt dostępny

125,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Wysokość (cm) 6.8
Szerokość (cm) 6.8
Głębokość 3 cm
Materiał Metal
Napięcie 230V
Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Rodzaj montażu Natynkowe
System Beta
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Oświetlenie na szynoprzewodach zyskało olbrzymią popularność. Coraz częściej wprowadza się je nie tylko jako oświetlenie techniczne do lokali usługowych czy biurowych, ale także do pomieszczeń mieszkalnych. Dla uzyskania właściwych efektów, chętnie wykorzystuje się nie tylko trwałe szynoprzewody i piękne oprawy, ale też rozmaite akcesoria, w tym BETA TRACK MAGNETIC57 230V CORNER90 B.

Złączka BETA TRACK MAGNETIC57 230V CORNER90 B służy do łączenia dwóch szynoprzewodów pod kątem prosty. Produkt jest przygotowany do działania w ramach systemu Beta, z przewodami jednofazowymi magnetycznymi. Można wykorzystać go w rozwiązaniach natynkowych, by stworzyć rozbudowany system, dopasowany do indywidualnych potrzeb i charakteru wnętrza. Połączenie większej liczby listew i nadanie systemowi konkretnego kształtu pomaga doświetlić mocno wydłużone przestrzenie lub pomieszczenia o nietypowym planie.

BETA TRACK MAGNETIC57 230V CORNER90 B wykonano z metalu. W naszej ofercie można znaleźć złączki w dwóch wariantach barwnych: czarnej lub białej, co znacząco ułatwia stworzenie praktycznego i spójnego wizualnie systemu. Produkt pasuje kolorystycznie do innych elementów dostępnych w ofercie AZzardo: opraw oświetleniowych, szynoprzewodów, łączników i maskownic.

BETA TRACK MAGNETIC57 230V CORNER90 B to wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie, idealnie nadający się do zbudowania praktycznych systemów oświetlenia rozmaitych przestrzeni, dla nawet szczególnie wymagających klientów.

* Pola wymagane