TRACK 3LINE END CAP GIPS WH Zobacz większe

TRACK 3LINE END CAP GIPS WH

Produkt dostępny

4,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj montażu Podtynkowe
Rodzaj szyn trójfazowa
Wysokość (cm) 3,6
Głębokość 5,5 cm
Szerokość otworu montażowego 3.3
Materiał PVC
System 3Line
Wysokość wpustu 3.2
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Systemy oświetleniowe na szynoprzewodach wymagają zastosowania nie tylko listew i modnych opraw oświetleniowych, ale także praktycznych akcesoriów i osprzętu, by mogły być w pełni funkcjonalne. Warto stawiać na funkcjonalne rozwiązania wysokiej jakości, jak choćby TRACK 3LINE END CAP GIPS WH.

TRACK 3LINE END CAP GIPS WH to zakończenie przewodu montowane na listwie, jeśli nie planuje się dalszego przedłużania konstrukcji. Oferowany produkt jest przeznaczony do szyn trójfazowych, dostępnych na stronie AZzardo. Powstał z trwałego PVC, jest dostępny w kolorze czarnym lub biały, co pozwala łatwo dopasować zatyczkę do konkretnego systemu i całego pomieszczenia, wpisującego się we współczesne trendy. Produkty tego typu da się wykorzystać niemal we wszystkich popularnych obecnie aranżacjach, zwłaszcza w duchu minimalistycznym, skandynawskim i industrialnym.

TRACK 3LINE END CAP GIPS WH i pozostałe akcesoria do szynoprzewodów pozwalają zbudować skuteczny system, o sporej funkcjonalności i dużych walorach dekoracyjnych.

* Pola wymagane