AZ5175 - BETA KIRA 230V TRACK MAGNETIC 27W CCT BLUETOOTH BK.png Zobacz większe

Prezentacja wideo

BETA KIRA 230V TRACK MAGNETIC 9W CCT BLUETOOTH SMART

Produkt dostępny

279,00 złakceptujemy paypo kup teraz zapłać za 30 dni opcje płatności
Wysyłka w 24-96H

Zawsze darmowa dostawa

2 lata gwarancji

14 dni na zwrot

Rodzaj szyn jednofazowa magnetyczna 230V
Wysokość (cm) 4
Sterowanie za pomocą aplikacji Tak
Głębokość 2,5 cm
Ilość źródła światła 1
Stopień zabezpieczenia IP20 IP
Sterowanie pilotem Opcjonalnie
Współczynnik oddawania barw RA≥90
Szerokość (cm) 22
Żywotność 30000 h.
Moc maksymalna 9W
CCT regulacja barwy światła tak
Rodzaj gwintu Led zintegrowany
Aplikacja AZzardo Smart ( Android, iOS )
Ściemniacz Tak
Lumeny 1033
Temperatura barwowa 3000-6000K
Materiał Aluminium extruded sections
Napięcie 230V
Rodzaj lamp Lampa liniowa
Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu Nie
Możliwość parowania lamp w grupy Tak
System Beta
Bluetooth Tak
Ile lumenów potrzebujesz? ile lumenów potrzebujesz

Nowoczesne oświetlenie na szynoprzewodach coraz częściej bywa stosowane w rozmaitych wnętrzach nie tylko usługowych czy biurowych, ale też domowych. Zwłaszcza gdy w jego ramach wykorzysta się praktyczne i modne oprawy, jak choćby lampa BETA KIRA 230V TRACK MAGNETIC 9W CCT BLUETOOTH BK.

BETA KIRA 230V TRACK MAGNETIC 9W CCT BLUETOOTH BK należy do większej grupy produktów do montażu na szynoprzewodach. Wybrane rozwiązanie jest przeznaczone do systemów jednofazowych magnetycznych. Lampa może stanowić wygodne oświetlenie ogólne, strefowe lub zadaniowe. Niekiedy z jej pomocą podświetla się dekoracyjnie wybrane elementy wystroju. Może trafiać do większości wnętrz – w tym kuchni, salonu, sypialni, ale też przedpokoju czy korytarzy, w których zapewnia odpowiedni poziom światła i nie zajmuje cennego miejsca.

Wysoką funkcjonalność oświetleniową uzyskuje się dzięki możliwości łączenia kilku opraw na szynoprzewodzie i przesuwania ich względem siebie, by uzyskać pożądany efekt. Co więcej produkt umożliwia regulowanie temperatury barwowej i natężenie światła. Pozwala także na zdalne sterowanie za pośrednictwem aplikacji AZzardo Smart lub opcjonalnie dedykowanego pilota (Bluetooth), by kontrolować pojedyncze źródła światła lub całe grupy.

Ze względu na minimalistyczny i prosty design produkt świetnie sprawdza się w większości modnych obecnie aranżacji – od nurtów industrialnych i minimalistycznych do klasycznych i skandynawskich. Stanowi w nich dyskretne rozwiązanie oświetleniowe, nie pozbawione jednak walorów estetycznych.

BETA KIRA 230V TRACK MAGNETIC 9W CCT BLUETOOTH BK to niewielka, wydłużona oprawka, która niemal w całości ukrywa się w szynoprzewodzie. Została wykonana z trwałego aluminium w kolorze czarnym, dzięki czemu dobrze łączy się z szynoprzewodami i innymi akcesoriami dostępnymi na naszej stronie. W jej wnętrzu ukryto zintegrowane źródło światła LED o dużej żywotności i wysokim współczynniku oddawania barw, by zapewnić optymalny komfort świetlny w pomieszczeniu.

Lampa BETA KIRA 230V TRACK MAGNETIC 9W CCT BLUETOOTH BK to nowoczesne, minimalistyczne rozwiązanie oświetleniowe, spełniające najwyższe standardy funkcjonalności.

* Pola wymagane